Celkové hodnotenie
5
15 Recenzie
Spokojnosť
(5)
Klaudia
Výborný , Ďakujem
Danka
Výborný účinný deodorant. Používam už asi mesiac, voňa je niečo nádherné, najradsšej by som sa ním ponatierala celá. Odporúčam
Silvia
tá vôňa je dokonalosť! jemná, zmyselná, úžasná! :)
Nikola
Môj prvý prírodný antiperspirant no zatiaľ som spokojná .. vonia krásne, chráni pri menšej aktivite super, má výborné zloženie a to mi za to stojí..
Tímea
Tento deodorant je sen! Krásna jemná ženská vôňa, ktorá sa uvoľňuje počas celého dňa. Jednoducho pretrepem, vytlačím malé množstvo deodorantu na prst a natriem na pokožku. Nedráždi, neštípe, jednoducho kráľ deodorantov!
Gabriela
Vyskúšala som viaceré prírodné deodoranty, ale až pri tomto chcem ostať 😊 skvelá konzistencia, ktorá sa vstrebe a nerobí tým pádom mastné škvrny na oblečení, krásna ženská vôňa, a hlavne účinná ochrana, ktorá vôbec nie je samozrejmosťou pri konkurenčných deodorantoch. Aj manžel si veľmi obľúbil pánsku verziu. Naozaj výborný produkt!
Erika
Som nadmieru spokojná. Malinké množstvo naniesť na pokožku priamo po sprche a voňavé pazušky sú zaručené na celý deň. Jeden z naj deodorantov čo som vyskúšala.
Danka
Som prekvapená. Tento deodorant je naozaj účinný, krásne vonia a balenie vydrží večnosť. Malinké množstvo úplne postačí na celý deň. A tá vôňa je jednoducho božská!
Elena
Jemný, nedráždivý, účinný a má výbornú výdrž. Čo viac od deodorantu chcieť? Za mňa áno všetkými desiatimi!!!
Ema
Deodorant je jednoducho fantastický. Má úžasnú konzistenciu a účinnost na jednotku s piatimi hviezdičkami.
Diana
Fantastický a praktický. Používam na podpazušie ale aj na nohy. Nikdy mi tak krásne nevoňali topánky. Stačí naozaj malé množstvo vmasírovať do pokožky a hotovo!
Eva
Vynikajúci. Striedam s krémovými deodorantmi a robím si zálusk aj na nový vysúvateľný. Zatiaľ ma žiaden nesklamal. Pri všetkých zatiaľ platilo menej je viac, čiže ak chcem aby fungoval ako má stačí malinké množstvo.
Sandra
Môj prvý prírodný deodorant a hneď dobrá voľba. Páči sa mi vôňa, výdrž a že nezanecháva škvrny na oblečení
Helka
Veľmi dobrý deodorant. Milujem aj Vaše krémové deodoranty, na ktoré stále nedám dopustiť, no chcela som zmenu a neľutujem že som siahla po tomto. Je rovnako úžasný, krásna jemná vôňa, rýchlo sa vstrebáva, nezanecháva škvrny na oblečení a pomáha so zápachom počas celého dňa. Super
Mariana
Je to jednoznačne najlepší prírodný deodorant a to som si už vyskúšala naozaj všeličo. Aj z ponuky Soaphorie mi sadol najviac. Pot zvláda perfektne, aj vo veľmi horúcich dňoch, nemá príliš výraznú vôňu a má príjemnú konzistenciu. A môj tip je dokúpiť si k nemu plniteľnú roll on fľašku, mne úplne nevyhovovalo to nanášanie prstami a takto to je o dosť rýchlejšie a praktickejšie.
Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa