Medovkový sen - organický soľný telový peeling

Vyberte balenie: sklo 250ml
8,95 €
Celkové hodnotenie
5
6 Recenzie
Spokojnosť
(5)
Diana
Tento peeling som si zadovážila spolu s aloe peelingom a musím uznať, že ani jeden nesklamal. Krásne vonia. Dokonca ho veľmi rád používa aj môj priateľ :)
Alexandra
Ako by som bola v kúpeľoch v saune. A to som len doma vo vlastnej kúpeľni. Úžasná vôňa, svieža a bylinková, upokojujúca. Navyše po použití mám pokožku ako bábätko.
Veronika
Tak toto je to najlepšie, čo som za poslednú dobu vyskúšala. Neskutočne nádherná medovková vôňa, úžasný pocit po osprchovaní. Môžem len odporučiť.
Kristína
zbožňujem tieto peelingy, či už mliečne potešenie alebo ovocný sad, šťastie, himalay....ale táto vôňa je niečo extra... najlepší relax na svete po dlhom dni :)
Lucia
Tento peeling je moje osobné medovkové nebo! Nedám naň dopustiť, je úžasný, voňavý s príjemnou konzistenciou... Plusom je aj to, že na pokožke zanecháva jemne olejnatý povlak a preto je krásne hydratovaná a jemná.
Martina
Používam tento peeling v kombinácii so sprchovým gélom a organickým telovým jogurtom Ovocný sad a táto kombinácia je čosi nádherné, úžasná svieža vôňa, hebká pokožka a príjemný pocit po každom sprchovaní. Odporúčam.
Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa