Celkové hodnotenie
5
7 Recenzie
Spokojnosť
(5)
Klára
Už pár rokov ma trápila seborea a nepríjemné svrbenie a lupiny v oblasti vlasovej pokožky. Už po pár použitiach tohto šampónu sa začal stav pokožky zepšovať. Ústup svrbenia som si všimla už po prvom použití. Pomaličky začali miznúť aj lupiny a môžem povedať, že ložiská seborei sú omnoho menšie a nerozširujú sa ďalej. Dokonca sa vlasy príjemne lesknú a sú vyživené. Umývam o deň neskôr. Výborný produkt
Peter
Čo povedať ? Milujem ho !

Je úžasný na čistenie vlasov, pre atopikov a ekzematikov je skvelá náhrada za bežný sprchový gél. Úžasný na starostlivosť o nechty a nechtové lôžko (aloe vera, šípka a íly) krásne zregenerujú pokožku na rukách a šípka sa stará o kvalitu a pružnost nechtov. Íly detoxikujú a dodávaju minerály je to všetko čo jeden človek potrebuje ak nemá čas na dlhé kúpanie alebo sprchy alebo ako perfektný kondicionér pokožky. Ako prvé umytie použiť tento šampón na celé telo opláchnuť sa a použiť niečo výživné ako je šampón a sprchový gél v jednom z rady babyphoria to je ten správny luxus !
ivka
Šampón so kúpila neplánoane, ale so aximálne spokojná. MMám dlhé, relatívne husté, kučeravé vlasy, ktoré si pravidelke žehlím.Tento šampón ich krásne vyčistí, mastia sa pomalšie. Dodá úžasný objem, ale vlasy nie sú rozlietané, práve naopak a ľahšie sa mi upravujú.
Ivana
Použila som ho zatiaľ 2x a som s ním spokojná. Veľmi pekne vonia. Spolu s maskou na všetky typy vlasov mám vlasy nádherné, jemné, plné lesku a vyživené. Trápi ma rýchlo sa mastiaca pokožka hlavy, ktorá deň po umytí aj svrbí. Určite to bude chcieť tento šampón používať dlhšie, nakoľko potrebujem aj vyzmývať chémiu z vlasov, ale už teraz sú vlasy naozaj krásne.
Dana
Ďalší dokonalý produkt! :) Všetky vaše šampóny sú super, ale tento je kráľ! :)
Mirka
Perfektný šampón. Prvý šampn pri ktorom si nejdem vysškrabať vlasy z hlavy. Upokojuje moju citlivúu pokožku. Menej sa mi mastia vlasy, dobre sa češú, netvoria sa mi lupiny a nedráždí ani ekzém.
Terka
Milujem všetko čo obsahuje íl. Íly sú veľmi dobrí pomocníci. Aj vďaka nim je tento šampón tak úžasný. Vlasy sa mi menej mastia, nie sú vysušené. Nesvrbí ma vlasová pokožka. Po použití sa dobre rozčesávajú
Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa