Celkové hodnotenie
5
9 Recenzie
Spokojnosť
(5)
Denisa
Používam ho už vyše mesiaca a som naozaj spokojná. Zúbky vyčistí pekne. Včera som po prvé skúšala aj práškovú verziu a už teraz môžem potvrdiť, že sa stávate mojim výhradným dodávateľom ústnej hygieny :)
Peter
V nedávnej dobe u mňa prepukol atopický ekzém to som ešte užíval komerčnú kozmetiku a myslel som si že bio a vegan kozmetika je len pre boháčov a hlupákov. Ako mi tvár zrudla a začala štípať a páliť som si zaobstaral bežný hydratačný krém a zanedlho som mal na tvári zapálené suché šúpajúce sa ložisko a kopu starostí až som si povedal STOP a narazil som na Soaphoriu prírodnú kozmetiku ktorá sa tak netvári ona taká je. Super cena, množstvo produktu ktore davajú občas hraničí s megalomanstvom :-) je toho vážne požehnane. Po dvoch mesiacoch mi ostalo už len začervenanie a verím že úplne opadne. Moju starú pastu nahradil tento zázrak vo fľaši a umývanie zubov sa stalo zábavou. Po tých 2 mesiacoch mám zuby krásne biele a zdravé ! niesu citlivé ako boli ďasná neustupujú a nemám na nich žiadny zubný povlak. ďakujem páni a dámy, teším sa na nové produkty.
Laura
Najprv som túto pastu kúpila len tak na vyskúšanie, na večerné umývanie zubov jemné bielenie a tak. Po čase si našla trvalé miesto na našej poličke v kúpeľi. Jemne čistí zuby bez dráždenia, neštípe ako klasické komerčné zubné pasty a áno vidím aj jemne belšie zúbky. Nevadí ani deťom, majú ju radi, stačí máličko a pena je postačujúca. Zuby máme všetci zdravé a čisté :)
Soňa
Vždy som si myslela že na zuby potrebujem tonu fluoridov a rôznej chémie aby boli riadne čisté. A mýlila som sa. Táto pasta je taká jemná a zároveň účinná. Neštípe ale je naozaj osviežujúca. Čistí, jemne bieli a dokonca mám pocit že ďasná sú oveľa menej citlivé. Inú už nechcem
Vykrutová.J.
Používam ho už pár mesiacov. Okrem toho že čistí zuby a ďasná šetrne, pôsobí aj protizápalovo a má hojivé účinky na ústnu dutinu. Po umytí ešte krátko vypláknuť ústa vodou 2-3 kvapkami teatree oleja. Odporúčam toto zubné sérum.
Silvia
Výborná prírodná zubná pasta. Primerane čistí, ma príjemnu sviežu príchuť, nie je štipľavá alebo nepríjemná veľmi chválim nádobku a aplikátor. Jedna pumpička je tak akurát.
Sylvana
Sérum je tmavé, skoro čierne, pri čistení zubov bledne na sivo. Je jemné, príjemné, taká jemná pasta na zuby. Osviežujúce.
Julka
Kúpila som toto zubné sérum na odporučenie svojej kamarátky zapálenej pre prírodnú kozmetiku. Som rada, že môj prvý produkt od vás bola práve táto pasta. Výborne čistí, je jemná a učinná. Zuby mám mierne belšie, menej citlivé na chlad a teplo. Neštípe ale je príjemne svieža. Vrelo odporúčam každému
Iva
Táto zubná pasta nemá chybu. Mentolová vôňa je tak akurát, vôbec neštípe čiže nevadí ani deťom. Po dlhodobom používaní som si všimla jemné vybielenie zúbkov a navyše sú menej citlivé na chlad a teplo.
Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa