Celkové hodnotenie
5
12 Recenzie
Spokojnosť
(5)
Tina
Tento produkt milujem. Či je leto, či je zima nájde si u mňa využitie. Po použití zanecháva naozaj jemný prírodzený lesk a zdravú pokožku.
Bea
Kto nemá rád silónové pančucháče alebo samoopaľováky plné chémie, toto je riešenie :D . Ponatieram sa týmto po sprche a môžem vyraziť do sveta. Jemný bronzový nádých a vyživená pokožka... jednoducho TOPka :)
Sandra
Spokojnosť. Veľmi ma zlákali všetky krásne slečny na instagrame ako sa natrú rôznými jagavými olejmi a ich pokožka je nádherne žiarivá. Avšak, hladala som prírodnú variantu bez obsahu rôzných minerálných olejov či syntetických parfémov. Našla som svojho víťaza a musím povedať že na Bronzillu nedám dopustit.
Edit
Fantastický telový olej s bonusom v podobe rozjasňujúcich čiastočiek. Milujem vzhlad zdravej a rozjasnenej pokožky, čo vďaka tomuto oleju ľahko dosiahnem. VRELO ODPORÚČAM VYSKÚŠAŤ!
Lubka
Chválim, dostala som ako darček. Nepoznala som ani značku ani produkt. Vyskúšala a som nadmieru šťastná, že mi túto super vec kamoška podarovala. Neviem sa dočkať keď vyskúšam ďalšie produkty
silvia
Návyková vôňa, príjemná ľahká konzistencia, krásny rozjasnený finiš na pokožke.
Tonka
Ďakujem Soaphorii, že vyrába samé úžasné produkty. Mám naozaj citlivú pokožku a na veľa produktov reagujem skôr zle. Som veľmi bledá a nie veľmi chodím na slniečko. Tento olejček ma zachránil. Po použití mám pokožku jemne oživenú a rozjasnenú a pritom stále prirodzenú. Neštípe, nedráždi a je jednoducho skvelý.
Viky
Výborný produkt. Mám celú silnú trojku aj s firmtone a bronztone a musím povedať že moja pokožka vyzerá oveľa lepšie po mesačnom používaní. Je jasnejšia a pevnejšia a zdravšia. Super
Kristina
Používam vyše týždňa ráno a večer, koža je krásne hladká, jemná a napnutejšia, takže som spokojná.
Lila
Mám celkom nepeknú pokožku. Fľaky a pigmentové škvrny po ekzéme, jazvičky a podobne. Tento olejček mi dodáva kúsok sebavedomia, ked si chcem vziať krátke šaty a nepariť sa v silónkach. Pokožke dodáva naozaj prírodzený a krásny vzhlad. Odporúčam!
Maria
Výborný produkt. Dostala som bronzillu ako darček najprv v tuhej forme a neskôr mi nedalo a vyskúšala som aj túto olejovú. Obe sú naozaj vynikajúce. Páči sa mi ako moja pokožka po použití vyzerá a aj hebký pocit.
Bea
Spokojnosť, spokojnosť a ešte raz spokojnosť. Výborný telový olej, vyskúšala som už aj do vlasov. Pokožke aj vlasom dodáva nádherný jas a farbu. Nie je to drastické a umelé samoopaľovacie mlieko so škaredou oranžovou farbou. Je to úžasný ľahký voňavý olej s miniatúrnými čiastočkami bronzového lesku, ktorý dodá pokožke dokonalý vzhľad.
Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa