Celkové hodnotenie
5
9 Recenzie
Spokojnosť
(5)
Radka
Nenapadlo by mi že taká drobnosť ako morská riasa v zložení môže tak odlišovať tento gélik od ostatných aloe vera gélov ktoré som doteraz mala. Veľmi rada ho používam na tvár pod krém či olej, do vlasov proti lupinám, na jazvy či popálené miesta. Zatočí so všetkými kožnými defektami. Jemne chladí a je naozaj veľmi účinný a všstrannný.
Katka
krásne chladí podráždené miesta na koži. Výborný na ekzém, štípance a rany. Hojí upokojuje a hydratuje
Mária
Praktický pomocník. Jeden mám v kúpeľni a jeden v kabelke. Pomáha zahojiť ranky či štípance, schladí popálenú pokožku, upokojí ekzémy... Liek na všetko! Naozaj výborný
Silvia
u nás doma už tento gélik používame veľmi dlho a musím povedať že skutočne na všetko, akýkoľvek problém sa nám na pokožke objaví, so všetkým si hravo poradí :)
erika
Skvelý produkt, v priebehu jednej noci sa moja pleť krásne upokojila (atopický ekzém) a po troch použitiach sa stratili takmer všetky zapálené miesta, môžem len odporúčať. Vaša kozmetika ma zachránila už nespočetnekrát :-)
Veronika
Najlepší hojivý krém na cesty. Využila som všade kde som cestovala. Pomohlo splálenej pokožke po celom dni na slnku, suchej pleti alebo suchým vláskom. Užasná vec ktorú treba mať vždy so sebou.
Alena
Gél je úžasný ja mám veľmi citlivú pleť všetky krémy ma ťahajú na tvári aj oleje tak používam pred nanesením oleja a super...a má nelepivú konzistenciu čo je super
Bianka
Veľmi príjemný produkt, na koži príjemne chladí. Na koži nezanecháva žiaden lepkavý pocit. Som spokojná
peter
50ml balenie krému ktorého stačí naozaj málo. Super sa rozotiera a páči sa mi jeho konzistencia, je ťažké navrhnúť krém alebo gél ktorý sa sám rozotrie rovnomerne bez usília užívateľa. Tento gél taký je. Krásne hydratuje a príjemne chladý. Po holení u mňa neodmysliteľná vec tento gél a kráľovské sérum po holení je to nalepšie aj na tú najcitlivejšiu pleť.
Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa