Celkové hodnotenie
5
8 Recenzie
Spokojnosť
(5)
Ingrid
úžasne čistí a vyživuje pleť, už asi dva týždne ho používam na odlíčenie ale aj ráno na čistenie pleti a musím povedať, že sa mi pleť omnoho zlepšila aj za ten krátky čas čo ho mám! :)
Eleonora
Perfektný spôsob ako vyčistiť zrelú a suchú pleť. Mliečko má príjemnú ľahkú krémovú konzistenciu. Doslova sa kĺže po pleti a berie so sebou aj všetky celodenné nečistoty. Milujem jeho kvetinovú vôňu
Hornakova
Čistí skvelo, nevysušuje, zanecháva príjemný pocit.
Lubica
Moje prvé čistiace mlieko. Doteraz som používala skôr čistiace gély no vzhladom na vyšší vek a menej pružnú pleť som sa rozhodla siahnuť po čistiacom mlieku. Urobila som výbrone a škoda, že som tak neurobila skôr. Po použití mám pleť hebkú a jemnú, nie je vysušená.
...
Krásna vôňa! Používam ráno aj večer a už cestou z práce sa teším na čistenie pleti a následne na pleťový krém z rovnakej kolekcie. Od kedy tieto produkty používam, pleť mám jemnejšiu a hydratovanejšiu.
Mamina
Chválim, mlieko sa jednoducho používa a čistí efektívne a spoľahlivo.
Daša
Po vyčistení pleti týmto mliekom nemám pocit pnutia pleti, čo pri mojej suchej pleti je časté. Nemám dokonca ani potrebu nanášať krém. Vyživí a upokojuje.
Stanislava
Toto čistiace mlieko ma veľmi potešilo, pretože s mojou citlivou pleťou sa veľmi dobre znáša. Neštípe ma na pleti a nemám pocit pnutia ani po umytí. Navyše, do pleti sa rýchlo vpíja a zanecháva ju vláčnu a hydratovanú.
Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa