Celkové hodnotenie
5
11 Recenzie
Spokojnosť
(5)
Princezna
Cez zimu ma už dva roky po sebe trápil nepríjemný ekzém. Prvú zimu som objavila toto mydielko a začala som používať namiesto sprchového šampónu a môžem povedať, že mi to ekzém krásne zmiernilo. Druhú zimu sa ekzém vyskytol ale už v oveľa miernejšej forme, pričom mi opäť pomohlo toto mydlieko no a túto zimu som už úplne bez ekzému. Pre mňa fantastický produkt.
Lucia
Zatiaľ najlepší produkt, aký som kedy použila na atopický ekzém. Začala som mydlo používať denne v čase, keď som mala výrazné svrbivé červené fľaky, na ktoré už nič nezaberalo. Pokožka sa nádherne upokojila, fľaky strácajú farbu a niektoré začínajú úplne miznúť. V kombinácii so 100% konopným olejom, ktorý po osprchovaní na kritické miesta používam (namiesto akéhokoľvek telového mlieka) je to určite top produkt!
Ivana
Syn nemá ekzém ale má tzv. husiu kožu, od kedy používame toto mydlo tak sa mu koža výrazne vyhladila, nezapaluje sa a je konečne jemná ako detská koža má byť. Za nás veľká spokojnosť! :)
Katarina
Dala som mydlo ako dar mojej mame s atopickým ekzémom, Mala suchú lúpajúcu sa kožu az do krvi na rukách aj nohách. Po použití mydla sa jej stav oveľa zlepšil. Pokožku má jemnejšiu a hydratovanejšiu.
Zdenka
Mydlo je výborné. Najprv som si čítala recenzie, ktoré ma presvečili, potom som sa stavila v obchode, kde mi ho ponúkla aj predavačka a ja už som neváhala. Za málo peňazí veľa muziky. Mnoho produktov na atopický ekzém je naozaj s vysokohorskou prirážkou a vôbec nepomáhajú. Toto mydielko ma výborne zvolené ingrediencie. Používanie je naozaj príjemné. Neštípe, nedráždi, naopak upokojuje a zjemňuje pokožku. Ložiská ekzému sa pomaly strácajú až miznú. Odporúčam :)
Katarina
Dala som mydlo ako dar mojej mame s atopickým ekzémom, Mala suchú lúpajúcu sa kožu az do krvi na rukách aj nohách. Po použití mydla sa jej stav oveľa zlepšil. Pokožku má jemnejšiu a hydratovanejšiu.
Andrea
Skvelé mydlo na problematický pokožku. Mám dve dcéry jedna má akné a druhá ekzémy. Obom veľmi pomohlo zmierniť prejavy, pokožku majú obe oveľa krajšiu a čistejšiu. Ekzém nesvrbí a netvoria sa nové ložiská.
Zuz
Mydlo som si kúpila na atopický ekzém. Zatiaľ ho používam týždeň. Po použití mám jemnejšiu pokožku a nie je taká suchá. Vytvorené ložiská ekzému sa začínajú strácať a zatiaľ sa nevytvárajú nové. odporúčam
Vierka
Nechala som si poradiť a urobila som výborne. Keď som spomenula dermatitídu, pani mi hneď ponúkla toto mydlo a iné už na pleť používať nebudem .. super.. nezvyknem písať komenty ku produktom ale tu je to na mieste :) TOP
Martina
Netrpím ekzémom ani iným kožným ochorením okrem akné, mydlo som si zakúpila zo zvedavosti. Vonia neutrálne na prvý dotyk cítiť obsah kvalitných olejov a masiel. Po pár dňoch používania je moja pleť jemná a cíti sa dobre. Odporúčam.
Janka
Manželovi mydlo čiastočne pomohlo na atopický ekzém vo vlasoch. Máva tam červené fľaky, ktoré svrbia a lúpu sa.
Po použití mydla sa stav zlepšil, lupín je asi o polovicu menej. Zatiaľ používané 2 týždne.
Výsledok síce mohol byť aj lepší, ale vzhladom na to, že mu na ekzém doteraz nič nepomohlo, ani prípravky z lekárne na predpis, špeciálne šampóny, tak to beriem ako veľký úspech.
Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa