Celkové hodnotenie
4.8
8 Recenzie
Spokojnosť
(4.8)
Peťo
Maximálna spokojnosť. Hydrlát som dostal od maminy a používam ho po holení. Veľmi dobre upokojuje, nevysušuje a nedráždi. Objednal som si aj čajovníkový a mätový.
Zuzana
Veľmi príjemný produkt. Ľahko a jednoducho sa nanáša, pekne vonia a robí presne to, čo sľubuje. Moja pleť je menej nečistá, tvorí sa mi menej čiernych bodiek aj vyrážok a pleť mám vypnutú. Vrelo odporúčam skúsiť.
Saša
Táto vodička je prekvapenie na plnej čiare. Skvelo hydratuje, nedráždi, vypne pleť a pomáha mi aj keď na perách sa objaví môj nevkusný herpes. :D
Monika
Všetky kvetové vody mám veľmi rada od Soaphorie ale najviac medovkovú a lipovú vodu. Oba sú výborné, vysoko hydratačné a pleť mám rozjasnenú a bez bodiek.
Pavol
Doposiaľ som si kúpil ľevandulovú, medovkovú a manukovú vodu. Najviac sa mi osvedčil manukový hlavne na akné, ale rád ešte vyskúšam aj borievkový. Inak všetky sú účinné a dobre prevlhčujú a zmatňujú pleť. Používam ich ráno aj večer.
Jarmila
Hydrolát som si zaobstarala vďaka skvelému online poradenstvu. Mala som obavy, že vyhodím peniaze zbytočne ale spal sa opak. Odkedy používam Vami odporúčanú kozmetiku, mám pleť oveľa jemnejšiu a pritom sa nemastí ale ani nie je suchá. Nedostatky už sa tvoria len sem tam a upravila sa mi pleť do normálu. Ďakujem za profesionálny prístup. Som veľmi spokojná a len tak ďalej Soaphoria!
Anna
Mala som nemalé problémy s mojou tvárou už od puberty, ktoré pretrvávali až donedávna. S kozmetikou od vás som začala asi pred troma mesiacmi, a postupne som si zakúpila čistiaci gél aj krém na citlivú pleť. Sú jednoducho fantastické a každému vás chválim. Ustúpilo moje akné, jazvyčky sú menej viditeľné a nemám ich už ani začervenané. Viem, že úplne nezmiznú ale už aj tento poktok je veľmi vidieť. Odporúčam.
Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa