Celkové hodnotenie
4.8
12 Recenzie
Spokojnosť
(4.8)
Evka
Táto levanduľová kvetová voda je úžasná! Pomáha mi ukludniť moju citlivu a pritom zmiešanú pleť ale aj zrelaxovať po celom dni. :) Super vecička.
maminka
Levanduľový hydrolát používam spoločne s rozmarínovým hydrolátom. Oba produkty vrelo odporúčam na pleť zrelú avšak mastnejšiu, ktorá reaguje na všetko po tehotenstve. Mne pomohli na jednotku.
Miňka
Jednoducho milujem vôňu levandule a pre mňa je jednoducho stvorený na relax. Vodičku používam na pleť, na prevoňanie šatstva ale aj na vankúš pred spaním. Účinkuje na jedničku. 😊
Katka
Mám veľmi citlivú a suchú pleť a levanduľová kvetová voda mi pomohla zmierniť podráždenie a zhydratovať moju pleť. Odporúčam.
Ema
Produkt je výborný ako tonikum a moje póry, ktoré sú viditeľne menšie a moja pleť je zdravšia. Nakoľko však už mám 45r, objavila som aj slamienkový hydrolát, a ten je ozajstným skvostom. Citim aj vidím, že moja pleť po používaní týchto produktov je akoby pevnejšia.
Zuzuletka
Tento hydrolát asi každý používa na pleť, ale ja som našla spôsob ako ukľudniť moju pokožku po holení. Je super na nohy, podpazušie aj intímne časti, lebo neobsahuje alkohol a krásne upokojí pokožku. Používam po ňom aj univerzálny balzam v levanduľovej vôni a nedám na tieto výrobky dopustiť. Odkedy ich používam, nezarastajú mi chĺpky.
SS
Levanduľová voda je pre mňa naozaj zázrak prírody. Má toľko výhod pre moje telo aj myseľ, že si ju nemôžem vynachváliť dostatočne.
Eda
Stále som používala levanduľový hydrolát na odporúčanie mojej kamarátky, ale keď som vyskúšala harmančekovú a hamamelovú vodu ostala som v nemom úžase. Harmanček absolútne zabodoval proti začervenaniu mojej tváre a hamamel tiež.
MK
Milujem, ako prírodná a čistá je táto kvetová voda. Je to skvelá alternatíva k umelým produktom, ktoré sú plné chemikálií. Veľmi ma teší, že tiež neobsahuje alkohol ani pridané konzervanty. Pleť skvele hydratuje a tá vôňa je jednoducho topka.
Lee
Tento produkt som kúpila už x-krát a nikdy nesklamal. Je užitočný z viacero dôvodov. Pomáha mi predovšetkým upokojiť myseľ a zlepšiť moje duševné zdravie. Je to skvelý doplnok pre moje meditačné praktiky. Spolu s levanduľovým olejom si každý večer robím masáž tváre a výsledky sú viditeľné veľmi rýchlo. Po pár týždňov je pleť ako znovuzrodená.
Dušan
Spray kúpila moja polovička ale kvôli jeho nevtieravej vôni som začal používať na moju suchú tvár. Musím konštatovať, že fakt pomáha aj keď som pristupoval k jeho používaniu veľmi skepticky. Je to hračka a stačí málo. Viackrát si nastriekam na tvár počas dňa a je hotové. Pokožka je jemnejšia na dotyk a netvoria sa mi suché miesta.
Zoja
Mám úžasné skúsenosti s levanduľovou kvetovou vodou na pleť! Po prvom použití som si všimol, ako sa moja pokožka upokojila a zmiernilo sa podráždenie. Používam ju každé ráno a večer a musím povedať, že mi pomohla zlepšiť textúru mojej pokožky. Mám sklon k akné, ale od kedy používam levanduľovú kvetovú vodu, som si všimol, že sa môj stav zlepšil. Navyše, tá vôňa je úžasná a urobí mi celodennú osviežujúcu náladu. Myslím si, že je to super prírodná alternatíva ku komerčným tonikám a určite ju odpor
Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa