Moje posledné nervy - dizajnová handmade sviečka

9,95 € (s DPH)
Vyberte typ vonnej kompozície
  • Osobný odber: Kapušianske Kľačany Zadarmo
  • do 48 hodín od prijatia objednávky (denne od 06:30 do 15:30)

  • kuriér GLS 3,79 €
  • objednávka bude expedovaná do cca. 48 hodín na adresu

  • kuriér SPS 3,79 €
  • objednávka bude expedovaná do cca. 48 hodín na adresu

  • Packeta výdajné miesto 2,99 €
  • objednávka bude expedovaná do cca. 48 hodin na zvolené výdajné miesto

Kód:
8586023262240
Obľúbené21
Porovnať0
Zoznam želaní

V jednoduchosti je krása - a tiež pravda! Jedinečná dizajnová sviečka so silným charakterom stelesňuje dokonalý prostriedok pre vyjadrenie vnútorného rozpoloženia.

Prémiová, ručne vyrábaná sviečka zo sójového vosku vo vôni podľa Tvojho želania v piatich rôznych variantoch poslúži nielen ako nenápadné varovanie pre každého v Tvojej bezprostrednej blízkosti, ale aj ako skvelý darček. Hovorí Ti priamo z duše? Podaruj ju každému, s kým zdieľaš každodenné radosti aj starosti či spoločný mindset.

> ORIGINÁLNA HANDMADE SVIEČKA
> SVIEČKA Z PRÍRODNÉHO SÓJOVÉHO VOSKU
> S KLASICKÝM BAVLNENÝM KNÔTOM
> BEZ PARAFÍNU, FARBÍV, KARCINOGÉNOV
> SUPER TIP NA DARČEK!

Čítajte viacZobraziť menej
Popis

Aromaterapia je skvelý spôsob, ako prospievať nášmu zdraviu ;) A originálne sviečky s úprimnými nápismi sú navyše skvelým prostriedkom pre sebavyjadrenie a ozdravenie mysle!

Zapáľte si aromaterapeutickú sviečku a zbavte sa stresu, pozdvihnite myseľ, doprajte si radostné chvíle, nech ste kdekoľvek! Sviečky nás sprevádzajú už od nepamäti, prinášajú nám vzácne chvíle a ich hrejivá atmosféra si našu myseľ dokáže okamžite získať. Čarovné momenty či vzácne spomienky, ktoré sa vynárajú v mysli pri pohľade na horiaci plamienok, sú balzamom na dušu aj v ten najnáročnejší deň.

HLAVNÉ ZLOŽKY
> sójový vosk – na rozdiel od parafínu horí pomalšie a pri tom do ovzdušia neuvoľňuje toxické látky, predstavuje tak jeho ideálnu ekologickú a vegánsku alternatívu
> kompozícia organických esenciálnych olejov – opatrených ekocertifikátmi, sa počas horenia do ovzdušia uvoľňuje postupne, vďaka čomu je zážitok zo sviečky i pri jej doháraní rovnako intenzívny a príjemný, ako pri prvom zapálení

OBSAH A DOBA HORENIA
220ml, doba horenia cca 45h (údaj pochádza z merania nepretržitého horenia za bežnej izbovej teploty)

NÁŠ TIP PRE FANATIKOV
Viete, ako sa o vonné sviečky správne postarať? Pre optimálnu výdrž vychutnávajte blaho pri každom použití minimálne do doby roztavenia súvislej vrchnej vrstvy vosku.
Podľa potreby môžete priebežne skracovať dĺžku knôtu. Čím dlhšie totiž sviečka horí, tým dlhší je knôt, väčší plameň a šanca, že sviečka zadymí.
Pre Vašu bezpečnosť odporúčame zaobstarať si užitočnú vecičku v podobe zastrihávača knôtu. Pri krátkom zapálení však knôt nezastrihnite, pretože menší plamienok nestihne roztopiť vosk po okraj sviečky a môže sa vytvoriť priehlbina až tunel.

ODPORÚČAME KOMBINOVAŤ
Sójová sviečka je ideálnym doplnkom, ktorý sa hodí do každého interiéru, výborne sa kombinuje s ostatnými vonnými variantmi, avšak odporúčame jej pri horení dopriať "samotu", jedinečnosť a pokoj, aby dokázala naplno rozvinúť svoje čaro :)

AKO SA STARAŤ O SVOJU MILOVANÚ SVIEČKU
Všetko okolo nás, či už je to živý tvor alebo jednoduchý predmet, si zaslúži našu pozornosť. Zistite, čo môžete urobiť pre to, aby Vám eko sviečka priniesla čo najväčšiu radosť :)

Čítajte viacZobraziť menej
Vlastnosti
8586023262240

Tabuľka vlastností

Obsah
220ml
VRATNÝ OBAL
áno
DOSTUPNOSŤ
online
DRUH VOSKU
sójový
TYP KNÔTU
bavlnený

Špecifické referencie

EAN13
8586023262240
Podrobnosti

VÔŇA VÝROBKU
Výrobok je dostupný hneď v piatich vonných variantoch podľa vašej preferencie.

FARBA VÝROBKU
Výrobok má jemne slonovinovú farbu.

OBAL VÝROBKU A NÁVRH NA RECYKLÁCIU
Výrobok je balený v ekologickom sklenom obale. Po dohorení, prosím, myslite aj na svoje životné prostredie a neodhadzujte sklenený obal. Stačí ho umyť a môžete ho opätovne využiť rôznymi inými spôsobmi.

UPOZORNENIA
Pred samotným zapálením položte sviečku na vhodné miesto, ktoré disponuje dostatočne tepelne odolným povrchom, je chránené pred prievanom a dostatočne vzdialené od ľahko zápalných predmetov.
Prvé zapálenie sviečky musí trvať minimálne 10 - 15 sekúnd, niekedy aj viac, aby sa knôt poriadne rozpálil a skrátil sa na správnu dĺžku (približne 3-5 mm). Po zapálení nenechajte však sviečku horieť dlhšiu dobu ako 4 hodiny v kuse. Horiacu sviečku nikdy nenechávajte bez dozoru.
Dbajte aby roztopený vosk neobsahoval nečistoty, napr. hlavičky zápaliek. Z bezpečnostných dôvodov nenechajte sviečku dohorieť úplne. Zhasnite ju, keď zostáva cca. 10mm vosku.
Uchovávajte mimo dosahu detí. Pri kontakte s pokožkou umyte veľkým množstvom vody.

Recenzie(1)
Celkové hodnotenie
5
1 Príspevok
Spokojnosť
(5)
Kúpila som ju ako darček, a teda obdarovaná osoba sa veľmi potešila, zasmiala, pobavila... Určite odporúčam darovať, ale samozrejme potešiť seba nie je hriech.

Napíšte komentár

  • Spokojnosť:
Popíšte tento produkt pomocou jednoduchých a krátkych slov.
Iní zákazníci si tiež kúpili:
Produkty v rovnakej kategórii (16 ):
Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa