Sú v kamennej predajni dostupné úplne všetky produkty?

V kamenných predajniach nájdete takmer všetky produkty Soaphoria. Výnimkou sú produkty označené na eshope dostupnosťou “LEN ONLINE”, ďalej produkty Detox Absolute, Cleano a Botanica Slavica.

Je možný osobný odber objednávky na niektorej z kamenných predajní?

Bohužiaľ, osobný odber na predajni nie je z kapacitných dôvodov možný. Vždy sa však môžete vopred informovať o dostupnosti Vami vyhliadnutých produktov na konkrétnej predajni prostredníctvom našich kontaktov.

Je možné vrátiť prázdne obaly na niektorej z kamenných predajní?

Áno, prázdne obaly, ktoré sú zaradené do nášho recyklačného programu, môžete priniesť na ktorúkoľvek z našich predajní, kde Vám bude automaticky odpočítaná zľava z Vášho ďalšieho nákupu.

Kde môžem nájsť predajňu Soaphoria?

Naše značkové predajne môžete v rámci Slovenska nájsť v Bratislave, Nitre a Košiciach. V Českej republike nás nájdete v Prahe. Presné informácie, adresy a otváraciu dobu jednotlivých predajní nájdete v sekcii SVET SOAPHORIE/KAMENNÉ PREDAJNE.

Sú ceny v kamenných predajniach rovnaké ako pri nákupe online?

Áno, samozrejme. Produkty v kamenných predajniach kúpite vždy s rovnakou cenou, ako je cena uvedená na eshope.

Ak prinesiem na predajňu prázdny obal, doplníte mi do neho môj obľúbený produkt?

Bohužiaľ, z kapacitných a hygienických dôvodov ako aj v súlade s právnymi predpismi na tomto úseku, nedokážeme prázdne obaly na predajni opätovne naplniť, môžete si však uplatniť zľavu za ich vrátenie. Viac informácií nájdete v sekcii RECYKLAČNÝ PROGRAM.