Krémový korektor na nedokonalosti
  • Krémový korektor na nedokonalosti
  • Krémový korektor na nedokonalosti

Krémový korektor na nedokonalosti

19,90 €
s DPH

> univerzálne a bohato pigmentovaný zázrak na prekrytie nedokonalostí pleti
> husté avšak nie mastné zloženie bez lepivého a dráždivého pocitu
> s obsahom minerálnych pigmentov pochádzajúcich z legálnej ťažby (Soaphoria nepodporuje nelegálnu a krutú detskú prácu v žiadnej forme!)
> zloženie vyšperkované aktívnymi látkami pre zachovanie jemnosti a podporu obnovy pleti
> nevysušuje pleť a nepodporuje tvorbu šupinatosti
> príjemná a nevtieravá vôňa

 > PRÍRODNÝ KOREKTOR   
 > KRYCÍ KOREKTOR NA NEDOKONALOSTI   

 > UNIVERZÁLNY ODTIEŇ  
 >
ORGANICKÁ DEKORATÍVNA KOZMETIKA  

Pridať medzi obľúbené (13)

Krémový korektor na prekrytie nedokonalostí pleti je najlepším priateľom každého typu pleti:
> čisto vegánske, bezlepkové a bezlaktózové zloženie;
> tuhý základ tvorí zjemňujúce mandľové maslo v kombinácii s kandelinovým voskom, frakcionovaným kokosovým, šípkovým a sezamovým olejom;
> obsahuje cenné aktívne látky v podobe extraktu centelly, acmelly a čajovníka čínskeho, ktoré dodajú blahodarné živiny;
> bambusový a ryžový prášok cielene zmatňuje;
> pridané minerálne pigmenty zahalia časť tváre do sýtych ale polo transparentných farieb, rozjasnia pleť a zahalia do jemného svetloodrážajúceho lesku
> vitamín E ochraňuje a umocňuje obranyschopnosť buniek pokožky.

VLASTNOSTI
> bezlepkový, vegánsky, bezlaktózový
Bez GMO, SLS a SLES, glykolov, silikónov, ropných derivátov, živočíšnych tukov, parabénov a konzervačných látok, mikroplastov, syntetických farbív a parfumácie.

OBSAH
8ml

ODPORÚČAME KOMBINOVAŤ
Organický krémový korektor aplikujte na zvláčnenú pleť, ošetrenú podkladovým fluidom. Po aplikácii korektoru postupujte s použitím makeupu alebo BB krému a následne prepudrujte pleť transparentným fixačným púdrom.

VÔŇA VÝROBKU
Produkt s jemným nádychom extraktu ruže šípovej.

FARBA VÝROBKU
Univerzálna, cielene bledá a vysoko pigmentovaná farba, ktorá sa odporúča prekryť makeupom.

KONZISTENCIA VÝROBKU
Kompaktná krémová konzistencia.

KONZERVAČNÝ SYSTÉM VÝROBKU A DOBA POUŽITIA
Výrobok bez obsahu vody neobsahuje pridané konzervačné látky a predsa je stabilný. Dbajte však na adekvátnu hygienu a výrobok aplikujte čistými a suchými prstami, aby sa zamedzilo zaneseniu obsahu
Po otvorení výrobok odporúčame spotrebovať do 9 mesiacov.

OBAL VÝROBKU A NÁVRH NA RECYKLÁCIU
Bezpečnosť spotrebiteľa je pre nás prvoradá, preto, a tiež pre zabezpečenie komfortu pri používaní výrobku, je samotný výrobok balený v PET obale. Obal je vratný v rámci nášho zavedeného recyklačného programu. Produkt je dodávaný v papierovej krabičke s vloženým informačným letáčikom, ktorého obsahom sú údaje o zložení, aplikácii a ďalšie zákonom stanovené informácie, ktoré vzhľadom na veľkosť produktu nie je možné umiestniť na obal priamo. Papierová krabička je opatrená eko-certifikátmi FSC, CN, Green-e a Recycled Content a opatrená papierovou etiketou potlačenou biologicky ľahko odbúrateľným farbivom. Obal výrobku môžete po jeho spotrebovaní jednoducho skompostovať, alebo vhodiť do modrého kontajnera určeného na zber papierového triedeného odpadu.
Čo znamenajú jednotlivé certifikáty?
FSC (Forest Stewardship Council) - Zaručuje, že drevo použité na výrobu papiera bolo vyťažené zodpovedne s ohľadom na trvalú udržateľnosť lesa, životné prostredie a miestnu komunitu.
CN (Made Carbon Neutral) - Označenie CN načí záväzok podporovať starostlivosť o našu klímu a životné prostredie prostredníctvom uhlíkových kreditov alebo výsadby plantáží, ktoré sľubujú ďalšie zníženie emisií pod priamym dohľadom nezávislej inštitúcie.
Green-e - Pri výrobe sa používa výhradne veterná energia šetrná k našej planéte.
> Recyklovaný pomer (Recycled content) - Na výrobu škatuliek sa využíva tak vysoké percento recyklovaného materiálu, ako sa len dá.
certifikaty-krabicky.jpg

APLIKÁCIA
Primerané množstvo výrobku naneste pomocou prstov či aplikátora na nedokonalosti tváre. Zapracujte klepavým pohybom prstov či štetcom.

UPOZORNENIA
Určené na použitie podľa potreby. Len na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste, pri teplote do +30°C a nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu a mrazu. Nepoužívať na otvorené rany. Vyhnite sa oblasti očí. Pri zasiahnutí očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálne 15 minút bez prerušenia smerom od vnútorného kútika k vonkajšiemu (v prípade nosenia kontaktných šošoviek ich odstrániť vopred). Ak dôjde k podráždeniu, vyhľadajte lekársku pomoc.
Pred prvým použitím sa odporúča previesť tzv. Patch test, t. j. aplikovať a otestovať kozmetický prípravok na jeho znášanlivosť na malej plôške pokožky, najlepšie na zápästí a počkať 24h. Touto metódou sa môže predísť nástupu alergických reakcií a precitlivenosti na daný výrobok. Ak po aplikácii sa prejaví alergická reakcia, povrch pokožky zmyte vlažnou vodou. Výrobok okamžite prestaňte používať. Ak alergická reakcia pretrvá po dlhšiu dobu vyhľadajte lekársku pomoc.

ZLOŽENIE
Caprylic/Capric Triglyceride (frakcionovaný kokosový olej), Prunus Amygdalus Dulcis Butter (mandľové maslo)*, Sesamum Indicum Seed Oil (sezamový olej)*, Rosa Moschata Seed Oil (šípový olej)*, Candelilla Cera (Euphorbia Cerifera, kandelinový vosk)*,  Mica (minerálny pigment), Titanium Dioxide (oxid titaničitý, CI 77891), Zinc Oxide, Bambusa Arundinacea Stem Powder (bambus)*, Oryza Sativa Starch (ryža siata)*, Tocopherol (antioxidant, Vitamín E), Camellia Sinensis Leaf Extract (čajovník čínsky)*, Centella Asiatica Extract (pupočník ázijský)*, Spilanthes Acmella Flower Extract (spilant, acmella)*, Rosa Canina Fruit Extract (ruža šípová)*, ***Cironellol, ***Geraniol, ***Limonene, ***Linalool
*certifikovaná organická zložka
***vyskytujúce sa prirodzene v esenciálnych olejoch a prírodných vôňach

8586017855922

Tabuľka vlastností

OBSAH
8 ml

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (16)