Aviváž, ekologická - zázračná levanduľa
  • AVIVÁŽ, EKOLOGICKÝ - ZÁZRAČNÁ LEVANDUĽA

Aviváž, ekologická - zázračná levanduľa

6,90 €
s DPH
Množstvo

LEN ONLINE
Objednaj s voľbou osobného odberu a vyzdvihni si tento produkt aj v kamennej predajni!

AVIVÁŽ - ZÁZRAČNÁ LEVANDUĽA

Ekologická aviváž na zjemnenie a zmäkčenie bielizne s vôňou levandule. Napomáha k vypláchnutiu zvyškov pracieho prostriedku z bielizne, zjasňuje farby, zjemňuje prádlo na dotyk. Uľahčuje žehlenie. Výrobok obsahuje minerálne a rastlinné zložky, ktoré sa rýchlo rozkladajú pri minimálnom zaťažení životného prostredia. Použité zložky sú vhodné pre citlivú pokožku, majú najvyššiu biologickú rozložiteľnosť a nízku úroveň toxicity pre vodný život.

Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu a syntetickú parfumáciu. Obal je recyklovateľný, etikety ľahko rozložiteľné v prírode. Vhodná pre septiky.

  koncentrovaný 

APLIKÁCIA

Pri praní v práčke dávkujte 1 uzáver (35 ml) na jednu náplň práčky (4 - 5 kg). Pri ručnom praní dávkujte 1/2 uzáveru (17 ml). Pri praní v ruke pridávajte k poslednému pláchaniu alebo dávkujte do oddeleného dávkovača práčky. Avivážny prostriedok nemá prísť do priameho kontaktu s prádlom.

Upozornenie: Skladujte na chladnom a suchom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pri zasiahnutí očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálne 15 minút bez prerušenia smerom od vnútorného kútika k vonkajšiemu (v prípade nosenia kontaktných šošoviek ich odstrániť vopred). Ak dôjde k podráždeniu alebo požitiu okamžite vyhľadajte lekársku pomoc.

Zloženie: Aqua (voda), Cetearyl Alcohol (emulzifikačná zložka), Betaine (tenzid prírodného pôvodu), Coco – Glucoside (povrchovo aktívna zložka rastlinného pôvodu), Lavandula Augustifolia Flower Extract (levanduľa lekárska), Helianthus Annuus Seed Oil (slnečnicový olej), Cocos Nucifera Oil (kokosový olej), Xanthan Gum (stabilizátor rastlinného pôvodu), Citric Acid (kyselina citrónová), Sorbic Acid (kyselina sorbová)

Obsah: 1,5l

 

Hodnotenie 

Levanduľa

Príjemná vôňa, som veľmi spokojná...určite vyskúšam aj ďalšie.

Hodnotenie 

Levanduľa

Z domu mám levanduľové polia :)

Hodnotenie 

Levanduľa

Nádherná vôňa levandule. Ďakujem Soaphorii, že vďaka Vám mám ekologickú drogériu na pranie netestovanú na zvieratách od slovenského výrobcu. Určite neostanem len pri jednej objednávke.

  • 1 z 1 ľudí označili, že im tento názor pomohol.
8586017853195

Tabuľka vlastností

Obsah
1,5 l

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (4)