Sóda - univerzálny čistič
  • Znížená cena
  • ODSTRAŇOVAČ VODNÉHO KAMEŇA

Sóda - univerzálny čistič

3,95 €
3,36 € - 15%
s DPH

Univerzálny čistič v podobe sódy je všestranný čistič a zároveň pohlcovač vlhkosti a pachov. Ideálne sa postará o odstránenie pachov v chladničke, umývačke riadu či kúpeľni ale aj pachov po domácich miláčikoch. Očistí a efektívne odmastí, odstráni vodný kameň a usadeniny, vyčistí pripálené hrnce, zájdené sporáky a rúry či kuchynské drezy a kúpeľňovú sanitu či keramické obklady. Zbaví priestor vlhkosti a pohltí pachy tiež z najrôznejších textílií.

> vegánsky produkt s vysokou biologickou rozložiteľnosťou
> bez chémie a syntetických detergentov či vôní, znižuje riziko podráždenia pokožky a vzniku alergických reakcií
> vďaka nízkej úrovni toxicity pre vodné organizmy je sóda ideálny všestranný pomocník vhodný aj pre septiky
> účinne čistí, odmasťuje, odstraňuje usadeniny a špinu, prináša čistotu do každej domácnosti, pričom šetrí životné prostredie

LEN ONLINE
Objednaj s voľbou osobného odberu a vyzdvihni si tento produkt aj v kamennej predajni!

 > EKOLOGICKÝ ČISTIČ   
 > PRE ZDRAVÚ DOMÁCNOSŤ   

 > VODNÝ KAMEŇ, USADENINY, HRDZA
 >
ODSTRAŇUJE PACHY 

Pridať medzi obľúbené (0)

Na životné prostredie sa oplatí myslieť aj pri bežných činnostiach, akým je napríklad upratovanie, čistenie a starostlivosť o domácnosť. Ekologické čistiace prostriedky predstavujú šetrnú alternatívu, ktorá je biologicky ľahko odbúrateľná a navyše jemná k pokožke, znižuje riziko výskytu alergických či iných reakcií a nevysušuje. Unikátne vlastnosti sódy predstavujú výbornú alternatívu pre čistú kuchyňu, kúpeľňu, sporáky či iné predmety a najrôznejšie povrchy. Odstraňuje zašlú špinu, usadeniny i mastnotu a vodný kameň.  Nízka úroveň toxicity výrobok priam predurčuje na voľbu číslo jeden pre upratovanie a udržiavanie čistoty v každej ekologickej domácnosti.

OBSAH
900g

NÁŠ TIP
Sóda odstráni pachy, vlhkosť, špinu, mastnotu i usadeniny. Výborne sa hodí na leštenie hladkých predmetov, keďže neobsahuje abrazívne častice.

ODPORÚČAME KOMBINOVAŤ
Z hľadiska životného prostredia ale tiež dosiahnutia optimálnych výsledkov a zachovania vhodnosti a najmä efektívnosti použitia ekologických čistiacich prostriedkov sa neodporúča kombinovať eko verzie s komerčnými alternatívami.
Všetkým, ktorí hľadajú ďalšie možnosti, ako eliminovať svoju uhlíkovú stopu a prispieť tak k šetreniu našej planéty, vrelo odporúčame rozhliadnuť sa tiež po ďalších kategóriách ekologických pracích, čistiacich a iných užitočných prípravkov do domácnosti značky Cleano.

VÔŇA VÝROBKU
Výrobok nemá vôňu.

FARBA VÝROBKU
Výrobok neobsahuje pridané farbivá, je prirodzene bielej farby.

OBAL VÝROBKU A NÁVRH NA RECYKLÁCIU
Výrobok je balený v praktickom doypack obale.
Obal po spotrebovaní obsahu a dôkladnom umytí môžete opätovne využiť i v domácnosti.
Ak sa rozhodnete obal vyhodiť, prosím, vhoďte ho do žltého kontajnera určeného na zber plastového odpadu.

APLIKÁCIA
Prostriedok aplikujte v neriedenej forme na znečistený povrch pomocou mokrej špongie. Nechajte chvíľu pôsobiť a opláchnite vodou, resp. pretrite čistou mokrou utierkou.

UPOZORNENIA
Skladujte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s očami. Pri kontakte s očami vymyte veľkým množstvom vlažnej vody. Pri pretrvávajúcich ťažkostiach vyhľadajte pomoc lekára.

8586017855304

Tabuľka vlastností

OBSAH
900 g
VEGÁNSKY VÝROBOK
áno
BEZLAKTÓZOVÝ VÝROBOK
áno
BEZGLUTÉNOVÝ VÝROBOK
áno
VÝROBOK BEZ PALMOVÉHO OLEJA
áno
FAIR TRADE VÝROBOK
áno
VRATNÝ OBAL VÝROBKU
nie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (13)