Akým spôsobom mi bude objednávka doručená?

Balíček Vám bude v prípade voľby doručenia na Vami zadanú adresu doručený kuriérskou spoločnosťou - využívame najmä služby spoločností UPS, GLS a DHL najmä v prípade doručenia mimo Slovenskej republiky. Pred doručením Vás kuriér osobne kontaktuje a telefonicky si s Vami dohodne prevzatie zásielky. Pre takýto spôsob doručenia sme sa rozhodli najmä v záujme zachovania najvyššej kvality obsahu zásielok a ich ochrany pred vplyvom okolitého prostredia. Kuriérske spoločnosti nám garantujú skladovacie podmienky vhodné pre uchovávanie našich produktov. Vaša objednávka je tak po celý čas strávený na ceste k Vám v bezpečí napríklad aj pred výraznými teplotnými výkyvmi či inými vplyvmi počasia. Zásielky s voľbou doručenia na adresu spravidla expedujeme do 48 hodín od prijatia platby - s výnimkou predvianočného obdobia či iných vyťaženejších období (napr. v súvislosti s prebiehajúcimi akciami), kedy sa doba expedície zásielok môže predĺžiť na približne 5 pracovných dní od prijatia platby.

V prípade voľby osobného odberu v soaphoristických obchodíkoch bude, v záujme zachovania dostupnosti všetkých produktov internetového obchodu Soaphoria bez ohľadu na skladové zásoby konkrétnych obchodíkov, Vaša objednávka starostlivo pripravená na našom centrálnom sklade a na Vami zvolenú kamennú predajňu Soaphoria bude doručená do 10 pracovných dní. Ak si prajete svoju objednávku doručiť skôr, odporúčame uprednostniť voľbu doručenia zásielky kuriérom na adresu.

Ceny dopravy a možnosti platby

Vyzdvihnutie objednávky:

Osobný odber v kamennej predajni Soaphoria - 1,20 eur s DPH  ( z kapacitných dôvodov je nutná platba vopred)

Osobný odber na centrálnom sklade - Kapušianske Kľačany - ZADARMO (možnosť platby vopred alebo na mieste)

Doručenie na adresu:

Kuriér UPS, GLS a DHL - 3,49 eur s DPH (možnosť platby vopred alebo na dobierku bez doplatku)

Do akých krajín doručujete objednávky? - doprava do zahraničia

Vašu objednávku Vám s radosťou pripravíme a odošleme do viacerých krajín. Ich zoznam spoločne s cenou dopravy do danej krajiny, ktorá sa po zadaní adresy v nákupnom košíku automaticky pripočíta ešte pred potvrdením objednávky, uvádzame nižšie:

Belgicko - 15,90 eur s DPH

Bulharsko - 16,90 eur s DPH

Česká republika - 4,90 eur s DPH

Chorvátsko - 14,08 eur s DPH

Dánsko - 16,90 eur s DPH

Estónsko - 15,90 eur s DPH

Francúzsko - 16,90 eur s DPH

Holandsko - 15,90 eur s DPH

Litva - 15,90 eur s DPH

Lotyšsko - 15,90 eur s DPH

Luxembursko - 15,90 eur s DPH

Nemecko - 15,90 eur s DPH

Poľsko - 15,90 eur s DPH

Rakúsko - 8,90 eur s DPH

Rumunsko - 16,90 eur s DPH

Taliansko - 16,90 eur s DPH