PRIDAJ SA DO VERNOSTNÉHO PROGRAMU SOAPHORIA

Už od samého začiatku našej existencie túžime byť maximálne féroví ku každému zakáznikovi, preto vďaka vernostnému systému Soaphoria KAŽDÝ ČLEN PROGRAMU ZÍSKAVA AUTOMATICKÚ ZĽAVU 5% NA NÁKUP V ESHOPE AJ KAMENNEJ PREDAJNI. A okrem toho sa tiež stáva členom našej úžasnej soaphoristickej rodinky!


PREČO SA STAŤ SÚČASŤOU RODINY SOAPHORIA?


-    Každý člen vernostného programu získava garantovanú 5% zľavu pri každom nákupe bez obmedzenia jeho hodnoty, a to kedykoľvek od momentu získania vernostnej karty/kódu až do nekonečna. Nemusíš tak počítať žiadne body, ani sa ponáhľať so svojou objednávkou, aby si o svoju výhodu neprišiel v určenom termíne.


-    Okrem vernostnej zľavy môžeš naďalej tiež využívať ďalšie výhody počas akcií, ktoré sú u nás vždy férové a čestné. Ceny našich produktov zbytočne nenavyšujeme s cieľom ich umelého poníženia pri akciách. Preto máš v Soaphorii vždy istotu etického nákupu – s akciou či bez.


-    Ceny nenavyšujeme ani pri predaji v kamenných predajniach. Aj v kamennej predajni Soaphoria v bratislavskej Eurovei alebo košickej Optime tak nakúpiš naše produkty v rovnakých cenách ako online.


-    Každého člena vernostného programu, našej soaphoristickej rodinky, si vážime rovnako. Nerozdeľujeme preto našich najmilších zákazníkov na skupinky, ale ponúkame každému úplne rovnaké možnosti a výhody.


-    Nesľúbime Ti prednostné vybavenie Tvojej objednávky či prípadnej reklamácie, ani nonstop zákaznícku podporu. Nie preto, že by sme si nepriali v každom smere Ti vyhovieť, práve naopak. Je nám úplne prirodzené byť tu pre svojich zákazníkov vždy, keď to potrebujú. Všetky objednávky vybavujeme v maximálnej možnej rýchlosti a rovnako vždy reagujeme a riešime každé prianie, požiadavku či reklamáciu tak skoro, ako sa len dá.

AKO SA STAŤ SÚČASŤOU RODINY SOAPHORIA?

-    Stačí nám napísať email na info@soaphoria.eu s požiadavkou a my Vás zaradíme!

V Soaphorii navyše pracujeme na ďalších inováciách vernostného systému, v rámci ktorých čoskoro predstavíme nové výhody pre každého člena. Pridaj sa k nám už dnes a nenechaj si ich ujsť!

Tešíme sa na Teba!


Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa