O NÁS

AKTUALITY

banned3.jpg

Soaphoristický svet sa rozrastá o množstvo dobre premyslených noviniek a "za oponou" sa toho deje tak veľa, až zisťujem, že to všetko ani nestíhame zdieľať s milými Soaphoristami na sociálnych sieťach. Jednoznačne si ale myslím, že sa o tieto infošky, novinky a myšlienky podeliť musíme, veď Soaphoriu budujeme spoločne! Preto prichádzame s novou stránkou s príznačným názvom AKTUALITY. 

   ZISTIŤ VIAC    

O SOAPHORII

banned3.jpg

Každodenná ručná práca, starostlivo vyberané a čerstvé prírodné ingrediencie, recyklovateľné obalové materiály či netestovanie na zvieratách... Naše hodnoty sú neoddeliteľnou súčasťou soaphoristického sveta, našou každodennou filozofiou a zároveň istotou etického a ekologického fungovania Soaphorie. Zaujíma Vás, ako premýšľame a čím sa riadime pri našich každodenných rozhodnutiach?

   ZISTIŤ VIAC    

PREDAJNE

banned3.jpg

V rôznych kútoch Slovenska môžete najobľúbenejšie soaphoristické výrobky nájsť práve v menších lokálnych bioobchodíkoch či iných predajniach so zameraním na zdravú výživu a prírodnú kozmetiku. Soaphoria tiež ponúka množstvovýrobkov vo vlastných kamenných predajniach. Zistite viac, kde zadovážiť svoje obľúbené kúsky!

   ZISTIŤ VIAC   

EKOMYSLENIE

banned3.jpg

Vedeli ste, že sme boli prvou slovenskou značkou prírodnej kozmetiky, ktorá zaviedla recyklačný program na prázdne obaly od našich výrobkov? Dnes už nám môžete vrátiť všetky obaly od spotrebovaných soaphoristických lahôdok a my sa postaráme o to, aby tieto materiály neskončili v odpade, ale dostali druhú šancu ;)

   ZISTIŤ VIAC    

ŽURNÁL / BLOG

banned3.jpg

V Soaphoristickom blogu nájdete množstvo zaujímavých informácií, mýtov a faktov o svete prírodnej kozmetiky, zdravej životosprávy alebo odpovede na tak často kladené otázky o starostlivosti o pleť, telo a vlasy či domácich miláčikov. :) A to všetko priamo z prvej ruky!

   ZISTIŤ VIAC    

KONTAKTY

banned3.jpg

Máš neobmedzenú možnosť napísať nám, opýtať sa i posťažovať a spoločne sa pokúsime nájsť pre Teba to pravé orieškové! Stačí vyplniť formulár a na druhej strane už čítame Tvoju správu. Ak máš chuť sa s nami porozprávať, neváhaj nám zavolať denne od 8:00 do 16:00. 

   ZISTIŤ VIAC   

Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa