HODNOTY SOAPHORIA

naše hodnoty s láskou zapracované do našich výrobkovrucna praca.png

KVALITNÉ SUROVINY

Už pri samotnom návrhu a následne i pri výrobe produktov počítame len s využitím tých najkvalitnejších surovín opatrených certifikátom. Uprednostňujeme vegetariánske a vegánske suroviny. Neustále pracujeme na zabezpečení, aby každá nami využívaná surovina pochádzala z ekologického hospodárstva bez použitia chemických hnojív a postrekov a od dodávateľov, ktorí majú etické správanie a zdieľajú podobné hodnoty ako Soaphoria.

Nevyužívame silikóny, ropné deriváty, syntetické farbivá a vône, ako ani parabény a iné neprípustné konzervačné látky. Od roku 2016 sme vylúčili použitie palmového oleja pri výrobe našich výrobkov. I týmto skutkom chránime zasiahnuté biotopy sveta.

Mnohí výrobcovia kozmetiky sa spoliehajú na živočíšne prísady. My však aktívne hľadáme alternatívy rastlinného pôvodu. Napríklad glycerín,  ktorý využívame v našej mydlovej báze je vyrobený z amerických sójových bôbov. Avšak v niektorých prípadoch sme sa odhodlali použiť vzácne a blahodarné ingrediencie, ako sú včelí med, peľ i kašička.

Pre odhodlaných vegánov sme zaviedli symbol, ktorým na etikete našich výrobkov značíme, že sa jedná o 100% čistý vegánsky produkt.

zvierata.png

CHRÁNIME ZVIERATÁ

Vedeli ste, že v minulosti testovali prvok kvality "dráždenie pokožky" kozmetického výrobku  hlavne na králikoch? Netestované na zvieratách by nemal byť len slogan. Mal by predstavovať aj kroky implementované do správnej výrobnej praxe, od výberu dodávateľov, nimi ponúkaných surovín a aktívnych látok, balenie, uskladnenie až po testovanie hotových produktových konceptov pred ich uvádzaním na trh. Na etiketách našich produktov nájdete malé logo naznačujúce, že sme pyšní, že naše výrobky a suroviny neboli testované na zvieratách, práve naopak, sú testované na bežných smrteľníkoch.

eticky.png

ETICKÝ NÁKUP

Každý kus hotového produktu je vyrobený, aby potešil spotrebiteľa, okúzlil krásnou vôňou a splnil jeho navrhnutú funkciu vďaka množstvu zapracovaných aktívnych látok. Značka Soaphoria vznikla aj z dôvodu značnej medzery na slovenskom trhu prírodnej kozmetiky. Snažíme sa pomáhať nášmu hospodárstvu kúpou byliniek od regionálnych bylinkárov z celej republiky, surovín od domácich dodávateľov a zároveň ponúkať naše hotové výrobky za rozumné a prijateľné ceny, ktorými sprístupníme kvalitné prírodné i organické kozmetické produkty pre najširší segment bez ohľadu na vek. Kúpou produktov značky Soaphoria spoločne pomáhame našej ekonomike.

rucna.png

RUČNÁ PRÁCA

Inšpirované prírodou, vyrobené s láskou! Naše produkty sú výsledkom každodennej poctivej ručnej práce, ktorú s radosťou vykonávajú členovia tímu Soaphoria. V každom kuse výrobku je zapracované naše odhodlanie a nadšenie, tiež ako aj v dizajne interiéru v značkových predajniach máte možnosť pocítiť snahu, oddanosť a lásku, s ktorou boli vytvorené pre milovníkov prírody a darov, ktoré nám ponúka.

Untitled-9.png

ŠETRNÉ BALENIE

Menej je niekedy viac! Sme nesmierne hrdí na to, ako balíme naše výrobky. Pre ochranu nášho životného prostredia uprednostňujeme balenie do sklenených nádob a ďalších balení vyrobených z inertných materiálov, aby sme predchádzali kontaminácii výrobkov. Obaly sú opatrené certifikátom, ktorý deklaruje vhodnosť ich využitia v kozmetickom priemysle. Na tlač a etiketovanie využívame 100% recyklovaný, ľahko rozložiteľný papier a tiež farbivo. Šmrnc nášmu baleniu dodá neodmysliteľná červená mašlička z konopného špagátu. Motivujeme našich zákazníkov k recyklácii obalov od našich výrobkov tým, že majú možnosť využiť zľavu na ďalší nákup, ak nám vrátia vybrané obaly. Tie následne opätovne využijeme.