FAQ - Produkty

faq produkty soaphoria.jpg

Z čoho sú produkty vyrobené?

Používame 100% vegetariánskych a 90% vegánskych surovín, uprednostňujeme suroviny od lokálnych dodávateľov pochádzajúce z trvalo udržateľných certifikovaných hospodárstiev. Základom receptúr našich produktov sú organické rastlinné oleje a maslá, výťažky zo vzácnych bylín, 100% prírodné esenciálne oleje a prírodné vonné látky, hydroláty, kozmetické íly a množstvo ďalších blahodarných surovín a cenných aktívnych látok.

Ako správne skladovať produkty?

Produkty skladujte v ideálnom prípade na suchom, tmavom a chladnom mieste pri teplote do +25°C. Produkty pri skladovaní riadne uzatvárajte, zamedzte prístupu vlhkosti, vody, vzduchu či prachu. Prírodné a organické produkty sú, samozrejme, vďaka absencii komerčných syntetických a mnohokrát nebezpečných konzervačných látok náročnejšie na uchovávanie, správnym skladovaním však môžete predísť znehodnoteniu produktu.

Sú produkty testované na zvieratách?

Nie sú. Testovanie produktov zabezpečujú nezávislé akreditované inštitúcie v spolupráci s dobrovoľníkmi, zvieratká sa testovania v žiadnom prípade nezúčastňujú, o čom svedčí aj skutočnosť, že naše výrobky získali certifikát Leaping Bunny a boli spoločnosťou Cruelty Free International schválené ako kozmetika bez krutosti. Rovnako si dávame záležať na tom, aby aj suroviny, ktoré používame pri výrobe, neboli testované na zvieratách. Testovanie kozmetických produktov na zvieratách je navyše v rámci štátov Európskej Únie úplne zakázané.

Sú produkty vhodné aj pre deti?

Pre špecifické potreby citlivej detskej pokožky výborne poslúžia produkty radu Babyphoria. Tento rad bol zvlášť testovaný nezávislou akreditovanou inštitúciou vo Francúzsku a spĺňa všetky najprísnejšie kritériá, ktoré sú kladené na produkty určené pre pokožku batoliat a detí vo veku do dvoch rokov.

Sú produkty bezpečné na používanie?

Samozrejme, kladieme veľký dôraz ako na kvalitu tak i na bezpečnosť. Všetky naše produkty boli pred uvedením na trh podrobené prísnemu testovaniu nezávislou akreditovanou inštitúciou a disponujú správou o bezpečnosti kozmetického výrobku.

Aký produkt je vhodný pre môj typ pleti?

V našom eshope nájdete produkty rozdelené ako podľa vôní, tak podľa účelu či konkrétneho typu pleti. V prípade, že si však nie ste istí, aký konkrétny produkt zvoliť, o radu môžete požiadať v sekcii "Chcem poradiť“, alebo sa na nás môžete obrátiť prostredníctvom emailovej adresy podpora@soaphoria.eu, kde Vám s výberom veľmi radi poradíme.

Opakovane som si zakúpil/a rovnaký produkt, tentokrát ale vyzerá/vonia trochu inak. Je to v poriadku?

Mierne rozdiely vo farbe, vôni či konzistencii rovnakého typu produktu sa môžu vyskytnúť v prípade, že produkt pochádza z inej výrobnej dávky. Ide o úplne prirodzený jav, ktorý sa napriek rovnakému receptu a výrobnému postupu môže vyskytnúť práve vďaka rôznorodosti prírodných surovín, ktoré pri výrobe používame.

Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa