Ako môžem získať darčekovú poukážku Soaphoria?

Darčekovú poukážku Soaphoria si môžete zakúpiť online na www.soaphoria.sk, alebo v ktorejkoľvek z našich kamenných predajní.

Akú hodnotu má darčeková poukážka Soaphoria?

V prípade Vášho záujmu o nákup darčekovej poukážky Soaphoria si môžete vybrať z troch rôznych variant a to v hodnote 20, 30 alebo 50 eur.

Aká je platnosť darčekovej poukážky?

Soaphoristické darčekové poukážky nemajú limitovanú platnosť :) Môžete ju tak využiť kedykoľvek sa rozhodnete.

Ako môžem využiť darčekovú poukážku Soaphoria?

Pre využitie darčekovej poukážky je potrebné nakúpiť výrobky Soaphoria v minimálnej hodnote prevyšujúcej hodnotu poukážky. Darčekovú poukážku je možné uplatniť len pri online nákupe na soaphoria.sk. Ak sa rozhodnete využiť darčekovú poukážku pre nákup, jednoducho vytvorte objednávku v celkovej hodnote prevyšujúcej hodnotu poukážky. Každá poukážka má jedinečné číslo, ktoré je možné zadať pri dokončení objednávky do políčka: "kupón". Po uplatnení kupónu -  poukážky Vám objednávku posielame na Vašu adresu. Prevyšujúcu hodnotu objednávky je možné zaplatiť kuriérovi ak ste si zvolili platbu dobierkou, alebo bankovým prevodom či kartou online ak ste si zvolili platbu vopred. Ak Vám kód na poukaze nefunguje, kontaktujte nás spolu s fotkou poukážky na info@soaphoria.eu, sme Vám k dispozícii.

Je možné darčekovú poukážku Soaphoria vymeniť za hotovosť?

Žiaľ, nie je to možné. Darčekovú poukážku je možné využiť len na nákup výrobkov Soaphoria.

Mám inú otázku ohľadom darčekovej poukážky Soaphoria. Na koho sa môžem obrátiť?

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom darčekových poukážok nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať na info@soaphoria.eu.