Akým spôsobom môžem zaplatiť za svoju online objednávku?

Na výber máte z týchto možností:

Dobierka - Vaša objednávka bude expedovaná v čo najkratšom čase a zaplatíte za ňu až pri prebratí balíčka od kuriéra.

Manuálny bankový prevod - na Vašu emailovú adresu Vám bude po potvrdení objednávky doručený automaticky vygenerovaný email s pokynmi pre realizáciu platby bankovým prevodom. V prípade, že Vám tento email nebude doručený do niekoľkých minút od vytvorenia objednávky, skontrolujte prosím, či nebol preradený do spamu. Ak sa email nenachádza ani v tomto priečinku, prosím, obráťte sa na nás zaslaním emailu s číslom Vašej objednávky na info@soaphoria.eu. Na základe toho Vám do 24 hodín pošleme pokyny k manuálnej platbe alebo priamo vystavenú faktúru, ktorá obsahuje všetky potrebné informácie. Online platba kartou prostredníctvom portálu

TrustPay - budete presmerovaní na stránku nezávislej spoločnosti, ktorá zabezpečuje bezpečnú platbu kartou online (európska verzia služby PayPal). Pri tomto spôsobe platby zadáte údaje z Vašej platobnej karty, ktoré nebudú nikdy nikde zverejnené ani uchované. Túto možnosť môžete využiť pre rýchlu a bezpečnú platbu platobnou kartou - aj zahraničnou.

eCard VÚB – túto možnosť môžete využiť aj keď nemáte VÚB banku, ale ktorúkoľvek inú slovenskú banku – ide o jednoduchú a rýchlu online platbu platobnou kartou. Po potvrdení objednávky budete presmerovaní na platobný portál, v ktorom zadáte údaje z Vašej platobnej karty. Tieto údaje nebudú zverejnené ani uchovávané.