Ako môžem platiť?

Akým spôsobom môžem zaplatiť za svoju online objednávku?

Na výber máte z týchto možností:

Dobierka - Vaša objednávka bude expedovaná v čo najkratšom čase a zaplatíte za ňu až pri prebratí balíčka od kuriéra - v hotovosti alebo platobnou kartou.

Manuálny bankový prevod - na Vašu emailovú adresu Vám bude po potvrdení objednávky doručený automaticky vygenerovaný email s pokynmi pre realizáciu platby bankovým prevodom. V prípade, že Vám tento email nebude doručený do niekoľkých minút od vytvorenia objednávky, skontrolujte prosím, či nebol preradený do spamu. Ak sa email nenachádza ani v tomto priečinku, prosím, obráťte sa na nás zaslaním emailu s číslom Vašej objednávky na info@soaphoria.eu. Na základe toho Vám do 24 hodín pošleme pokyny k manuálnej platbe alebo priamo vystavenú faktúru, ktorá obsahuje všetky potrebné informácie.

Online platba kartou prostredníctvom portálu GoPay - budete presmerovaní na stránku nezávislej spoločnosti, ktorá zabezpečuje bezpečnú platbu kartou online. Pri tomto spôsobe platby zadáte údaje z Vašej platobnej karty, ktoré nebudú nikdy nikde zverejnené ani uchované, prístup k nim nebude mať ani naša spoločnosť. Túto možnosť môžete využiť pre rýchlu a bezpečnú platbu platobnou kartou - aj zahraničnou.

Google Pay / Apple Pay – túto možnosť môžete využiť bez ohľadu na to, v akej banke je vedený Váš účet. Stačí byť používateľom aplikácie Google Pay / Apple Pay, zvoliť túto možnosť, po vyzvaní sa do aplikácie prihlásiť a platbu potvrdiť.

Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa