Skrášľujúci BB krém s SPF 15 a vitamínom E - Alabaster
  • Skrášľujúci tónovací balzam s vitamínom E - Alabaster
  • Skrášľujúci tónovací balzam s vitamínom E - Alabaster

Skrášľujúci BB krém s SPF 15 a vitamínom E - Alabaster

22,90 €
s DPH

> šikovný tónovací krémik navrhnutý pre všetky typy pleti, vrátane citlivej a veľmi krehkej bez ohľadu na vek
> vhodný ako tónovací denný krém so širokospektrálnou ochranou pred škodlivými UV lúčmi (SPF 15 - stredná ochrana)
> ľahká, nemastná a nelepivá konzistencia s rýchlou vstrebávateľnosťou
> hydratuje, zvláčňuje a zjednocuje farebný tón pleti, ktorej sa krásne prispôsobí
> nepôsobí komedogénne a preto neupcháva póry
> s obsahom vitamínu E, minerálnych pigmentov (Soaphoria nepodporuje nelegálnu a krutú detskú prácu v žiadnej forme, preto využíva minerálne pigmenty pochádzajúce z legálnej ťažby.) a minerálneho UV filtra (bez nano frakcie)
> regeneruje a zlepšuje celkový vzhľad pleti a prispieva k udržaniu jej zdravo vyzerajúceho vzhľadu
> odtieň Alabaster - na alabastrovo bielu až svetlú pleť

   CHCEM VZORKU    

 > PRÍRODNÝ BB KRÉM   
 > TÓNOVACÍ KRÉM S SPF 15   

 > ZJEDNOTENIE TÓNU PLETI  
 >
PRE VŠETKY TYPY PLETI 

Pridať medzi obľúbené (8)

Skrášľujúci BB krém s SPF 15 a vitamínom E si získa tvoje srdce. Obsahuje cenné látky ako:
> čisto vegánske, bezlepkové a bezlaktózové zloženie;
> aloe vera šťava pôsobí ako zvlhčovač a chráni pleť pred opätovným vysušovaním;
> šípkový, hroznový a frakcionovaný kokosový olej, ktoré vytvárajú ľahký základ výrobku a obdarúvajú pleť jemnosťou, hebkosťou a živinami;
> kyselina hyalurónová viaže vlhkosť a blokuje stratu vlahy z buniek;
> šípkový extrakt, ktorý bojuje proti prejavom starnutia a eliminuje toxický vplyv prostredia;
> minerálny UV filter v podobe oxidu titaničitého účinne chráni pleť pred škodlivými UV lúčmi;
> vitamín E ochraňuje a umocňuje obranyschopnosť pleti.

Tri krásne farebné odtiene:
Alabaster - na alabastrovo bielu až svetlú pleť
Ivory - na svetlú až stredne hnedú pleť
Ebony - na stredne hnedú až hnedú pleť

VLASTNOSTI
> bezlepkový, vegánsky, bezlaktózový
Bez GMO, SLS a SLES, glykolov, silikónov, ropných derivátov, živočíšnych tukov, parabénov a konzervačných látok, mikroplastov, syntetických farbív a parfumácie.

OBSAH
30ml

VÔŇA VÝROBKU
Produkt nevtieravej vône s jemným nádychom šípkového extraktu.

FARBA VÝROBKU
Produkt s charakteristickým zafarbením v odtieňoch telovej farby.

KONZISTENCIA VÝROBKU
Príjemne ľahká, nemastná a nelepivá konzistencia s rýchlou vstrebávateľnosťou sa krásne vpije do pleti a vyčarí jednotný farebný tón.

KONZERVAČNÝ SYSTÉM VÝROBKU A DOBA POUŽITIA
Výrobok je stabilizovaný a konzervovaný látkou vhodnou a uznávanou pre prírodné a organické kozmetické produkty. Dbajte však na adekvátnu hygienu a výrobok aplikujte len čistými a suchými prstami, aby sa zamedzilo jeho zaneseniu.
Po otvorení výrobok odporúčame spotrebovať do 9 mesiacov.

OBAL VÝROBKU A NÁVRH NA RECYKLÁCIU
Bezpečnosť spotrebiteľa je pre nás prvoradá, preto, a tiež pre zabezpečenie komfortu pri používaní výrobku, je samotný výrobok balený v sklenenom obale s vhodným aplikátorom. Obal je vratný v rámci nášho recyklačného programu.
Produkt je dodávaný v papierovej krabičke s vloženým informačným letáčikom, ktorého obsahom sú údaje o zložení, aplikácii a ďalšie zákonom stanovené informácie, ktoré vzhľadom na veľkosť produktu nie je možné umiestniť na obal priamo. Papierová krabička je opatrená eko-certifikátmi FSC, CN, Green-e a Recycled Content a opatrená papierovou etiketou potlačenou biologicky ľahko odbúrateľným farbivom. Obal výrobku môžete po jeho spotrebovaní jednoducho skompostovať, alebo vhodiť do modrého kontajnera určeného na zber papierového triedeného odpadu.
Čo znamenajú jednotlivé certifikáty?
FSC (Forest Stewardship Council) - Zaručuje, že drevo použité na výrobu papiera bolo vyťažené zodpovedne s ohľadom na trvalú udržateľnosť lesa, životné prostredie a miestnu komunitu.
CN (Made Carbon Neutral) - Označenie CN načí záväzok podporovať starostlivosť o našu klímu a životné prostredie prostredníctvom uhlíkových kreditov alebo výsadby plantáží, ktoré sľubujú ďalšie zníženie emisií pod priamym dohľadom nezávislej inštitúcie.
Green-e - Pri výrobe sa používa výhradne veterná energia šetrná k našej planéte.
> Recyklovaný pomer (Recycled content) - Na výrobu škatuliek sa využíva tak vysoké percento recyklovaného materiálu, ako sa len dá.
certifikaty-krabicky.jpg

APLIKÁCIA
Primerané množstvo výrobku naneste na pleť pomocou prstov, aplikátora či kozmetického štetca a rozotrite do stratena. Nechajte plne vstrebať.

UPOZORNENIA
Určené na použitie podľa potreby. Len na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste, pri teplote do +30°C a nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu a mrazu. Nepoužívať na otvorené rany. Vyhnite sa oblasti očí. Pri zasiahnutí očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálne 15 minút bez prerušenia smerom od vnútorného kútika k vonkajšiemu (v prípade nosenia kontaktných šošoviek ich odstrániť vopred). Ak dôjde k podráždeniu, vyhľadajte lekársku pomoc.
Pred prvým použitím sa odporúča previesť tzv. Patch test, t. j. aplikovať a otestovať kozmetický prípravok na jeho znášanlivosť na malej plôške pokožky, najlepšie na zápästí a počkať 24h. Touto metódou sa môže predísť nástupu alergických reakcií a precitlivenosti na daný výrobok. Ak po aplikácii sa prejaví alergická reakcia, povrch pokožky zmyte vlažnou vodou. Výrobok okamžite prestaňte používať. Ak alergická reakcia pretrvá po dlhšiu dobu vyhľadajte lekársku pomoc.

ZLOŽENIE
Aqua (voda), Aloe Barbadensis Leaf Juice (aloe vera)*, Caprylic/Capric Triglyceride (frakcionovaný kokosový olej), Vitis Vinifera Seed Oil (olej z hroznových jadier)*, Glyceryl Stearate (emulgačná zložka rastlinného pôvodu), Rosa Moschata Seed Oil (šípový olej)*, Cetyl Alcohol (emulgačná zložka rastlinného pôvodu), Stearic Acid (emulgačná zložka rastlinného pôvodu), Titanium Dioxide (oxid titaničitý bez nanofrakcie), Mica (minerálny pigment), Sodium Hyaluronate (kyselina hyalurónová),  Tocopheryl Acetate (antioxidant, Vitamín E), Ethylhexylglycerin (konzervačná zložka), Rosa Moschata Seed Extract (šípový extrakt)*, ***Limonene, ***Linalool, ***Citronellol, ***Geraniol
*certifikovaná organická zložka
***vyskytujúce sa prirodzene v esenciálnych olejoch a prírodných vôňach

5

Hodnotilo 5 zákazníků

Hodnotenie 

Najlepší!

Ja mám extra svetlú pokožku a toto je snáď prvýkrát za život čo mi sadol tónovací krém. Je to dokonalosť aj konzistencia, stačí ho máličko na pokrytie celej tváre, krásne sa prispôsobí a zjednotí pleť, je ľahký a najlepšie je, že ani nie je poznať že ho máte. A ten finish...ako keby som mala vyretušovanú pleť. Dúfam že ho budete vyrábať navždy ❤️

  • 1 z 1 ľudí označili, že im tento názor pomohol.
Hodnotenie 

Ivory

Dodáva pleti prirodzený a jednotný vzhľad. Som veľmi spokojná. Ľahko sa nanáša a celý deň vyzerá na pleti pekne.

Hodnotenie 

Spokojnosť

Výborný make up na suchú pleť. Nezachádza do šupiniek a netvorí škaredé mapy. Prvýkrát v živote som spokojná s makeupom.

  • 1 z 1 ľudí označili, že im tento názor pomohol.
Hodnotenie 

Tónovací balzam


Môj prvý prírodný make-up/BB krém a som ohromená. Bola som prekvapená krycou schopnosťou. Nanášam ho na hydratovanú pleť kabuki štetcom a krásne prekrýva začervenanie a nedokonalosti pleti. Po celý deň moja pleť vyzerá naozaj sviežo a prirodzene.

Hodnotenie 

krásne svetlý

Konečne prírodné zloženie, kvalitné suroviny a dostatočne svetly odtieň. Výdrž je tak akurát na bežný deň, je ľahučký, na pleti ho ani necítim a tvorí prirodzený zjednotený zhľad na pleti. Je super

  • 1 z 1 ľudí označili, že im tento názor pomohol.
8586017855960

Tabuľka vlastností

OBSAH
30 ml

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (16)