Overall rating
4.9
11 Reviews
Satisfaction
(4.9)
Eva
Je prírodný a bezpečný a nielen preto je mojim favoritom. Aloe vera hydrolát mi pomáha udržovať pleť bez chýb a hydratovanú. :)
Amanda
Pomohol mi znížiť viditeľnosť mojich jemných línií a zmierňovať opuchy pod očami. Je to pre mňa skutočný záchranca! Vrelo odporúčam aj v zrelom veku.
Lenka
Som veľmi spokojná s týmto hydrolátom. Je jemný k mojej pokožke a zanecháva ju hydratovanú a hebkú. Netvoria sa mi vďaka nemu šupinky.
Laďka
Som nadšená z tohto produktu a neviem si predstaviť svoju každodennú rutinu bez neho. Je to pre mňa nevyhnutná súčasť mojej starostlivosti o pleť aj počas dňa. Nosím ju stále so sebou a hocikedy ak mám chuť si prestriekam tvár a osviežim sa.
Adam
Tento hydrolát mi pomohol vyriešiť mnohé problémy s mojou citlivou pokožkou. Už nezažívam podráždenie ani vyrážky, ktorými som predtým doslova trpel. Veľká vďaka a odporúčam každému.
Bea
Milujem tento hydrolát! Používam ho nielen na tvár ale aj na vlasy a mám pocit, že mi pomáha udržiavať ich zdravé a lesklé. Pleť výborne osvieži a hydratuje.
gizka
Nedráždi, zjemní a osvieži. Čo viac by som si mohla priať pre moju citlivú pleť. 😊
Ivana
Aloe vera asi nikdy nevyjde z módy a už viem prečo. V jednoduchosti je krása. Mám doma aj gélik a je ešte lepší.
Iveta
Odporúčam tento hydrolát každej žene, ktorá chce mať krásnu a zdravú pleť. Je to prírodný a účinný spôsob, ako sa o svoju pleť starať.
Gabika
Mám rosaceu a nemôžem si hocičo dať na svoju pleť. Táto aloe vera voda je výborným prostriedkom na upokojenie a striedam ju s hamamelovým hydrolátom. Oba produkty som si zaobstarala vďaka Soaphoria poradenstvu, kde mi veľmi pekne vysvetlila slečna všetky súvislosti. Ďakujem ešte raz.
Vanesa
fajn produkt, pleť pekne dočistí a vôbec nedráždi :)
Close
Click for more products.
No produts were found.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in