Bentonit Clay

€4.45
Overall rating
5
6 Reviews
Satisfaction
(5)
Katarína
Tento íl mi veľmi pomohol pri mojich problémoch s mastnou pleťou, pleť sa upravila, nemastí sa mi ani počas dňa a stačí, ak ho používam len 1-2x týždenne.
Marianna
Tento íl sa mi veľmi osvečil.Dokonca pomáha manželovi pri ekzémoch,ktoré má na lakťoch.Íl zmiešam s ricínovým olejom,troškou himalájskej soli,vodou a aplikujem na ekzém.Prekryjem potravinárskou foliou,nechám posobiť 20 minút.Opláchne si to a natrie ešte ricínovým olejom,prípadne aj iným nejakým krémom.Po prvom použití bol viditeľný výsledok.Ja ho používam ako masku na tvár,dekolt a plecia.Pokožka je oveľa krajšia,čistejšia a hladšia.
Nikola
Íl používam ako masku na tvár, mám mastnú pleť a veľmi mi pomáha. Pokožku mám matnú, hladkú a pekne stiahne póry. Miešať s vodou však neodporúčam. Použite jogurt, mlieko, pleťový olej alebo jablčný ocot.
Nikola
Super ako maska na tvár aj na vlasy. Zmiešavam ho väčšinou s bielym jogurtom. Osvedčil sa mi aj ako náhrada suchého šampónu. Skvelá vecička, odporúčam.
Julka
veľmi dobré účinky
Úžasný
Prášek jsem vyzkoušela na zapálenou pokožku na noze. Udělala jsem pastu s vodou a nanesla. Neuvěřitelně to chladilo, tak jsem pastu rozetřela na celou nohu (od kolene po kotník) a druhou také. Pasta krásně chladila, zklidnila mi pokožku a hlavně mi stáhla otok kolem kotníků! Neuvěřitelné, ale úžasné. Moc díky za takový výrobek.
Close
Click for more products.
No produts were found.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in