Overall rating
5
9 Reviews
Satisfaction
(5)
Júlia
úžasná krémová konzistencia, ktorá sa na pokožke premení na jemnučký závoj peny, ľahká svieža vôňa a nápad s pridaním makových zrniečok spríjemní, ozvláštni a oživí radosť z kúpania, soaphoria zase raz nesklamala :-)
Dana
úžasná konzistencia a svieža vôňa, za mňa jeden z top produktov na sprchovanie čo som kedy vyskúšala! dokonca aj manžel mi z neho kradne :D
Rebeka
nádherná vôňa a úžasné zloženie, krásny obal. Proste dokonalosť. A ten názov! Spolu s telovou manou najlepšie kombo na svete. Moja pokožka je po použití napitá, hydratovaná a vyživená a naozaj jemná.
Sylvana
vôňa je príjemná.
Alica
Vôňa ma príliš neoslovila. Avšak po sprchovaní vonia pokožka krásne :) A navyše, nie je vysušená, jemnučká na dotyk
Marianna
Sprchovací krém je super, má jemnú osviežujúcu citrusovo-čajovú vôňu, ktorá spočiatku nebola úplne moja šálka kávy, lebo mám rada skôr kvetinové a sladšie vône, ale je naozaj veľmi príjemná a návyková :) A čo je dôležité - sprcháčik zanecháva pokožku hebkú a hydratovanú. Stačí ho naniesť málo a krásne pení. Po dlhšom používaní produktov z rady Bojovník krásy mám pokožku viditeľne hydratovanejšiu a zdravšiu.
Lucka
super svieža vôňa, aj muž mi ho kradne! :D pokožka úplne jemná a krásne žiarivá, my len odporúčame :)
Andrea
jemný sprchovací krém, ktorý po nanesení na pokožku vytvára bohatú penu a krásne vonia, malé zrniečka nachádzajúce sa v kréme zároveň prekrvia pokožku -- čiže krém čiastočne slúži aj ako jemný peeling. Vrelo odporúčam a určite si ho znova zakúpim :o)))
Andrea
jemný sprchový krém s maličkými zrniečkami, ktoré slúžia ako peeling a prekrvia celé telo..... po nanesení na pokožku sa krém premení na bohatú penu s nádhernou vôňou. Vrelo odporúčam a určite si ho objednám znovu:o))
Close
Click for more products.
No produts were found.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in