Overall rating
5
7 Reviews
Satisfaction
(5)
ERIKA
Milujem Vaše parfémy. Sú veľmi praktické. Vôňa je vždy príjemná a delikátna, žiaden prehnaný bolehlav. Do kabelky sa mi vojdu aj všetky naraz. Super.
Gabriela
Vyskúšala som už všetky Soaphoria parfémy no tento je jednoznačne TOP! Nádherná vôňa, svieža, kvetinová jemne aj sladká. Rozhodne naj vôňa akú som kedy mala. SUPER, super super.
D.M.
Super nápad. Parfémček v olejovej forme. Mám veľmi citlivú pokožku a akékoľvek bežné parfémy plné alkoholu boli pre mňa proste zakázané. Tento je v praktickom balení, ktoré dáte trebárs aj do vrecka. Príjemne vonia, hodí sa k môjmu krémovému deodorantu. A tak voniam krásne po celý deňaj noc.
Kristínka
Krásna vôňa, super prevedenie, dobrá výdrž. Výborný!
V.
Tento mini parfém ma baví. Páči sa mi forma aplikácie, veľkosť balenia a dokonca aj výdrž. Vôňa sa pekne rozvíja počas dňa, niekedy aplikujem dvakrát denne, no pri veľkosti balenia nie je problém ho mať stále pri sebe.
ZMYSELNOSŤ
Z vône som nadšená. Taká citrusovo/ovocno-kvetinová, tlmená. Určite v nej cítiť jazmín, hrušku a broskyňu. Myslím že tento typ sadne asi každej žene. Určite ju budem nosiť celoročne. Vydržala na mne skoro celý deň. Má skvelú veľkosť balenia.
Tatiana
nádherná vôňa, je to môj druhý parfém (prvý som si kúpila nevinnosť). Balenie je praktické, maličké, ale parfém vydrží naozaj dlho. Pri dennom používaní 2-3x za deň, mi vydrží cca 5 mesiacov. Stačí ho len malé množstvo na krk alebo zápästie. Vyhovuje mi oveľa viac ako klasické voňavky
Close
Click for more products.
No produts were found.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in