Pure Aloe - Organic Body Peeling

Select packaging: glass 250ml
€8.95
Overall rating
5
5 Reviews
Satisfaction
(5)
Lucia
Tento peeling je výborný. Nie je taký drsný (ako napr kávový), a napriek tomu účinný. A veľmi pomáha na naozaj nepekné jazvy po akné na tele, v kombinácii s olejmi sa ich možno raz celkom zbavím... príjemne vonia a - asi ako všetky Vaše peelingy - kožu zanechá hebkú a hydratovanú.
Ela
Mám veľmi citlivú pokožku so sklonom k šupinkám, po väčšine prípravkoch ma svrbí celé telo, avšak pri tomto peelingu tomu tak nie je, pokožka ostáva hydratovaná a keďže nemám rada výrazné vône, peeling mi vyhovuje tou svojou neutrálnou. :)
Diana
Mám atopický ekzém čo býva veľký problém pri výbere ktorejkoľvek kozmetiky ap. Vyskúšala som si zaobstarať tento peeling na základe recenzií a musím uznať, že odteraz budem nakupovať už len tu :) Maximálna spokojnosť,
MonikaV
Výborný peeling skvelý svojím spôsobom a na svoje obdobie, tak ako aj ostatné. Tento na leto a zvlášť dobre padol po spálení na slnku. Aj ostatné výrobky z tejto kolekcie. Všetky patria k mojej každoročnej letnej výbave
SjuSju
Tento peeling som dostala, je skvelý, vôňa veľmi jemná, čistá. Sila peelingu primeraná s pokožkou sa znáša veľmi dobre a po použití zanecháva príjemný olejový film. Je radosť mať ho doma.
Close
Click for more products.
No produts were found.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in