Sweet Honey - Organic Body Peeling

Select packaging: glass 250ml
€8.95
Overall rating
5
8 Reviews
Satisfaction
(5)
Beets
Značku Soaphoria som objavila len nedávno, náhodou v nákupnom centre. Milujem prírodnú kozmetiku a zrovna som potrebovala telový peeling, tak som sa rozhodla ho vyskúšať. Peeling je dostatočne jemný a neškriabe, vonia úžasne po mede a výživné oleje mi nechali pokožku super jemnú. Odvtedy som si kúpila aj niekoľko ďalších produktov Soaphoria a všetky sú úžasné. Ďakujem za túto božsku, nechcemickú zdravú kozmetiku made in Slovakia!
Eva
Je výborný, pokožka po ňom je jemná
Dana
Nádherná vôňa medu, dokonale hladká a hydratovaná pokožka... Ešte po žiadnom pílingu sa mi nestalo, aby sa sa nemusela nakrémovať. Ale pri tomto je to samozrejmosťou. :) Vau!!! :)
Slavomíra
úžasný produkt- odporúčam ! :)
Žofia
Lepší peeling na telo od tohoto nepoznám. Robí presne to, čo má. Po použití je moja pokožka ako nová. Jemná, hebká a vláčna. Navyše tá jemná medová aróma je silne navyková
Dominika
Nádherná vôňa,kúpelňa voňala aj na druhý deň:) Úplne jemmučké zrniečka,dokonalé pre moju citlivú pokožku..Pokožka krásne hebká a hydratovaná,čo je za mňa top,tak to že nezanecháva mastný film na pokožke..určite vyskúšam aj ďalšie vône
Lubinka
Toto bol pre mňa objav roka 2021. PO odskúšaní som utekala do obchodíku a dokúpila si ďalších 6 peelingov. Každý deň počítam, kedy sa už zase môžem celá opeelingovať (keďže sa nedá každý deň) a v noci sa budím na to, že si krásne voniam a pokožka môjho tela je hebká a jemná.
Iva
Môžem potvrdiť, že tento peeling sa oplatí kúpiť. Vydrží dlho a pokožka po ňom je úplne hebká. Môžem len odporúčať. Už sa teším ako vyskúšam iné druhy. :)
Close
Click for more products.
No produts were found.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in