Berry Forest - Organic Body Peeling

Select packaging: glass 250ml
€8.95
Overall rating
5
9 Reviews
Satisfaction
(5)
Kornélia
Píšem pre celý rad produktov soaphoria.Odkedy som objavila Váš obchod s týmito fantastickými produktami , všetkými ktoré máte , pretože som už u Vás objednala takmer zo všetkých kolekcií, môžem len potvrdiť slová ktoré napísali zákazníci k určitým produktom. Sú fantastické , nadmieru spĺňajú napísané odporúčania výrobcom.Musím pochváliť nápad človeka , ktorého vôbec napadla myšlienka výrábať tieto fantastické produkty.Ktokoľvek bude čítať moje riadky tak môžem smelo odporúčať ktorýkoľvek produkt Soaphoria, sú naozaj veľmi kvalitné a sprchovanie s mydlami alebo umývanie vlasov tuhými šampónmi ,peelingy či telové krémy poskytnú fantastický pocit z doslova krásnej ošetrenej pokožky od hlavy po päty. Všetky výrobky vrelo odporúčam.
Mária
Najlepší peeling aký som kedy mala! Na pokožke sa dlho drží vôňa
Select packaging - glass 250ml 03/28/2023
Natália
Otestovala som ho zatiaľ len na malej ploche na ruke ako sa odporúča, po umytí zostala hladká hydratovaná a už som si ruky umývala za deň asi tak 10x a stále vonia.
Barbi
Fantastický. Mám pocit že vonia na celú bytovku keď ho použijem. Páči sa mi eko sklenený obal. Abrazívna zložka je tak akurát, poradí si aj so zhrubnutou kožou na lakťoch či pätách, no zároveň nedráždi jemnejšiu pokožku. Oleje obsiahnuté v peelingu zjemňujú a zmäkčujú pokožku. Veľmi príjemný produkt.
Miriama
Krásne voňavý peeling, po osprchovaní ostane jemný olejový film na pokožke, dlhotrvajúca vôňa, proste skvelé
Lina
Skvelý peeling, ako všetky od Soaphoria
Diana
Najlepší peeling aký som kedy na sebe vyskúšala! A určite odporúčam ďalej. K pokožke je jemný, príliš ju nedráždi. Akurát čo ju pekne vyhladí. Po aplikácii zostane úplne jemná a hebká ako hodváb s jemným olejovým filmom takže už netreba natierať ďalšími produktmi. Nádherne vonia a tá vôňa zostáva aj dlho na pokožke. Som maximálne spokojná!
Lucia
Úžasná vôňa a veľmi účinný peeling,pokožka je po jeho použití ako znovuzrodená.
Stanislava
Najlepší peeling aký som kedy mala! Krásne vonia! :-) Odporúčam!
Close
Click for more products.
No produts were found.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in