Overall rating
5
7 Reviews
Satisfaction
(5)
Patrícia
Ja mám extra svetlú pokožku a toto je snáď prvýkrát za život čo mi sadol tónovací krém. Je to dokonalosť aj konzistencia, stačí ho máličko na pokrytie celej tváre, krásne sa prispôsobí a zjednotí pleť, je ľahký a najlepšie je, že ani nie je poznať že ho máte. A ten finish... Ako keby som mala vyretušovanú pleť. Dúfam že ho budete vyrábať navždy :)
Lydia
Konečne prírodné zloženie, kvalitné suroviny a dostatočne svetlý odtieň. Výdrž je tak akurát na bežný deň, je ľahučký, na pleti ho ani necítim a tvorí prírodzený zjednotený zhlad na pleti. Je super
Denisa
Výborný make up na suchú pleť. Nezachádza do šupiniek a netvorí škaredé mapy. Prvýkrát v živote som spokojná s makeupom.
Miroslava
Super skvelý tónovací krém/BBkrém... Pleť krásne zjednotí, pôsobí prirodzene a s krycou schopnosťou sa dá krásne vyhrať. Keď sa moja pleť má dobre, nanesiem ho jednoducho rukami a krytie je jemnejšie. Keď ju zdobí viacero chybičiek, siahnem po štetci a krytie je veľmi slušné. Aj napriek tomu, nikdy nepôsobí ťažko alebo neprirodzene. Pekne sa s pleťou spojí, nesedí na nej ako omietka. Mega veľkým plusom je SPF a aktívne látky, vďaka čomu stav pleti aj zlepšuje.
SKRÁŠĽUJÚCI
Toto je môj prvý prírodný mejkap a prvý mejkap čo mi farebne sadol, a to nemám ani takú svetlú pokožku. Cez zimu ho budem určite využívať, v lete po opálení ho budem asi miešať s nejakým trošku tmavším. Má ľahkú konzistenciu, vôbec nevidieť a necítiť, že na tvári niečo mám ale pleť mi krásne zjednotil. Stačilo úplne maličké množstvo. Má veľmi jemnú vôňu, takmer ju necítiť. Je lepšie ho nanášať až po hydratácii pleti buď krémom alebo fluidom pod makeup. SPF je úžasné +.
Mirka

Môj prvý prírodný make-up/BB krém a som ohromená. Bola som prekvapená krycou schopnosťou. Nanášam ho na hydratovanú pleť kabuki štetcom a krásne prekrýva začervenanie a nedokonalosti pleti. Po celý deň pleť vyzerá naozaj sviežo a prirodzene.
E.M.
Dodáva pleti prírodzený a jednotný vzhlad. Som veľmi spokojná. Ľahko sa nanáša a celý deň drží na pleti pekne.
Close
Click for more products.
No produts were found.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in