Overall rating
5
8 Reviews
Satisfaction
(5)
Sisa
Tento olejček mám ešte len krátko, no hneď sme si padli do oka. Najprv sa zdá veľmi mastný, no do pleti sa vstrebe celkom rýchlo. Mám veľmi suchú pleť, a tento olejček vylepšil spôsob, ako vyzerá na pleti každý z make upov, ktorý mám doma. Používam ho sám o sebe, alebo pod make up, alebo ho s make upom aj zmiešam a následne aplikujem na pleť. Osvedčil sa na všetky spôsoby. Dokonca aj ako vlasový olej, krásne rozjasní ako pokožku tak vlasy. Naozan bomba!
Kristína
Výborný pleťový olej. Oceňujem pumpičku, milujem tie rozjasňujúce čiastočky, ktoré s pleťou robia divy. Úžasné zloženie, vďaka ktorému nielen pleť dobre vyzerá, ale je o ňu aj postarané z hladiska výživy, ochrany a hydratácie.
Táňa
Odporučila mi ho slečna v predajni, najprv som váhala ale nechala som sa ukecať a urobila som dobre. Po aplikovaní pleť vyzerá zdravo a jednotne. Výborne!!!
Slávka
Je to ľahký makeup, rozžiari a pôsobí prirodzene na pleti
zjednotí farbu na tvári, kryje len mierne. Najlepší z čisto prírodných make-upov. Vo fľaštičke ostáva nevyužitý krém len trochu na spodku.
Lila
Síce je to podkladový fluid pod tónovací balzám, no ja ho veľmi rada používam aj samostatne. Dodá pleti taký nádherný zdravý vzhlad. Rozjasňuje a dokonca mám po jeho použití aj pružnejšiu a hladšiu pleť.
Vika
Som na tomto fluide doslova závislá. Bez neho ani nejdem z domu. Chcela som už dávno prestať používať make up, no stále som vyzerala mdlo. Tento olej dodáva pleti nádherný zdravý a šťavnatý pocit a vzhlad. Výborný.
Danka
Ľahučký olej, ktorý neupcháva póry. Je skvelý, Vďaka nemu sa lepšie nanáša aj tónovací balzam. Používam ho aj pod iné make-upy, alebo len bez make-upu. Pleť zjednotí, uhladí ale nepôsobí ťažko.
Katka
Spĺňa všetko, čo popis sľubuje. Rozjasňuje, je výživný a vytvára perfektný základ pre následnú aplikáciu tónovacieho balzamu.
Close
Click for more products.
No produts were found.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in