Innocence - Organic Body Soufflé

Select a variant: package 125ml
€7.55
Overall rating
5
9 Reviews
Satisfaction
(5)
Citronella
Skutočný luxus rozmaznávania pokožky. V chlade ruky aj zahreje, čo veľmi oceňujem ako ďalší účinok navyše. A tá vôňa je neskutočne krásna. Jednak lahodná, príjemná, kvetinová, ale zároveň v nej cítim čerstvosť. Tá kombinácia čerstvosti a jemnej sladkastej vône ma udivuje.
EL
Úžasný výrobok! Používala som ho na celé telo; očarila ma vôňa, konzistencia aj hydratačné vlastnosti. Ale úplne náhodou som si jedného dňa všimla, že mi zmizol ekzém, na ktorý mi nezaberalo nič a tak som to už teda vzdala...a zrazu bol proste preč! Zázrak! :-)
Maja
Moje prvé suflé, tá vôňa ma dostala, celý deň sa teším na to ako sa s ním večer po sprche natriem. Konečne nemám suchú kožu na lakťoch, ale krásnu jemnú. Ďakujem.
Lucia
Moje prvé suflé v živote. Nevedela som čo to je. Dostala som ako darček. Pozitívny šok! vôňa, konzistencia a pocit na pokožke je skvelý. K tomu ešte prírodné zloženie. Už dlhšie uvažujem, že treba čo najviac prírodnej kozmetiky ... keďže koža je najví¤čší ľudský orgán a kozmetika sa vstrebáva ... po odskúšaní tohto produktu už nemám čo riešiť.
Natália
Neskutočná vôňa, ktorá vydrží naozaj dlho. Zanecháva zamatovo hebkú pokožku a super hydratuje. Milujem ľalie.
Kristína
Priznám sa, že som ani len netušila, čo je to telové suflé... Tak som ho objednala skôr zo zvedavosti. Vôňa nevinnosť je naozaj krásna, úplne ma dostala. A samotné suflé? Tak to je fakt že luxus. Penová konzistencia sa nádherne rozotiera na pokožke. Určite vyskúšam aj v inej vôni. Za mňa lepšie ako telové mlieko. A navyše pokožka voní ešte aj na druhý deň:-)
Milena
Objednala som si v Prahe a tak som sa dozvedela o úžasnej značke a produkte. Krém na telo už len od Soaphoria :)
Michaela
Úžasná konzistencia a tá neodolateľná vôňa.. Pokožka po nanesení zostáva vláčna a voňavá. Pre mňa TOP produkt!
Laura
Suflé má krásnu vôňu, do pokožky sa rýchlo vstrebáva, na tele vonia aj viac ako 12 hodín- samozrejme v jemnejšej intenzite. Po nanesení sa cítim ako nový, svieži človek ;-) Jeden z najlepších produktov, ktoré som kedy vyskúšala!
Close
Click for more products.
No produts were found.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in