Overall rating
5
7 Reviews
Satisfaction
(5)
Livia
Raz mesačne mávam škaredé akné najmä na brade a lícach. S týmto korektorom mizne aj počas noci. Praktické a krásne balenie je len bonusom.
Karolina
Často ma trápia vyražky a pupienky na brade. Vyskúšala som tento produkt a som oslnená. Rýchlo si poradí so zápalom, a aj zahojí jazvičku. Je vynikajúci
Betka
Výborné na lokálne ošetrenie akné a vyrážok. Akné sa zahojí rýchlejšie a po vyliečení neozostávajú škaredé jazvičky.
Norika
Šikovný pomocník pri pubertálnom akné. Nemám rada vysušujúce krémy alebo intenzívnu vôňu čajovníkového oleja. Tento olejček má len jemnú vôňu a má úžasné účinky. Akné zahojí a vylieči raz dva. Pleť mám oveľa krajšiu ako doposiaľ.
Mirka
Z času na čas ma trápi akné - najmä keď som dlho v rúšku a tento olej je super. Na môj vkus má moc prenikavú vôňu rasce ale po čase mi to už na tvári nevadí/resp si ju už nevšimnem. Aplikácia je super pomocou guľky presne tam, kam potrebujem a nemusím sa v tom packať rukami, neviem, či mi rýchlejšie zahojí nedokonalosti ale zato žiadne začervenania ani jazvičky potom nemám :) Odporúčam, ja už mám 2 balenie, ktoré prešlo redizajnom takže nebojte sa, vydrží vám dlho.
Dorota
Toto je môj absolútne najobľúbenejší produkt a denno denne ďakujem za to, že ste ho vytvorili! Zachránil ma už v takých situáciách, kedy všetko ostatné zlyhalo a pritom je taký nenápadný.. Nechápem, ale funguje naozaj zázračne, akné aj vyrážky stačí pár krát potrieť a sú fuč. Odporúčam všetkými desiatimi každému, kto občas bojuje s nečistou pleťou!
Zuzana
Odporúčam do každej rodiny s pubertiakmi :) . Perfektne hoji akné, vyrazky, pupaky...Vyskúšané, overené, odporúčam
Close
Click for more products.
No produts were found.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in