Overall rating
5
5 Reviews
Satisfaction
(5)
Kika
Tento produkt mi na našom trhu veľmi chýbal, už dlho som hladala alternatívu ku klasickým penám na holenie, preto som veľmi rada, že Soaphori na to myslela :) Pena je úžasná, som veľmi prekvapená, že pokožka je pri holení menej podráždená, perfektne oholená a minimalizujú sa vyrážky. Ďakujem Soaphoria :)
Ivana
Úžasná pena na holenie, výborne napení a pokožka zostáva pekne hydratovaná a vláčna. Vôňa je krásna. Určite odporúčam :)
Katka
Táto pena na holenie urobila z (pre mňa) hororového holenia celkom príjemný zážitok. Po holení som mala pokožku vždy červenú, podráždenú, robili sa mi pupienky, no proste hrôza. Po dlhodobom používaní, už inú nechcem. Po tejto pene na holenie je moja pokožka jemná ako tá bätkovská. Žiadne podráždenie, nič! Asi je to vďaka tej zvláštnej krémovej textúre. Ďakujem Soaphorii za tento produkt.
Kristína
Toto je prvá pena, ktorá je fakt perfektná. Krásne vonia, pekne sa napení. Pokožka po nej zostáva jemná. Vždy po holení klasickými drogérkovými penami som dostala zápal, ale odkedy som začala používať túto penu, tak žiadny zápal sa nevyskytol. Takže za mňa na 100% odporúčam.
Bianka
Kompaktná pena naozaj veľmi pekne vonia, na použitie stačí malé množstvo, ktoré se pekne napení, takže toto malé balenie vydrží naozaj veľa. Pokožka po použití je jemná,vláčna. Používam už asi ôsmy mesiac, nemám výhrady.
Close
Click for more products.
No produts were found.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in