Overall rating
5
14 Reviews
Satisfaction
(5)
Zuzana
Najlepšia kombinácia, akú som po xrokoch objavila pre svoju suchú, citlivú a reaktívnu pleť. Ako medzikrok po odlíčení používam nevädzovú vodu a po nej krém. Pleť je vypnutá a doslova napitá. Vynikajúce produkty, opakovane sa k nim vraciam. Som kategória 50+ a konečne mám pocit, že moje pleť dostáva, čo potrebuje.
zuzana
Vynikajúci produkt Používam ako večerný krém 2 týždne. Pár minút po aplikácii výrazné zjemnenie pokožky,mám pocit, že je pleť pevnejšia. Veľmi premyslené a účinné zloženie. Vôňa špecifická-prevažuje slamienka, ale neprekáža . Absolútna spokojnosť.

Alena
dobrý krém, trošku prenikavejšia vôňa, ale účinky za to stoja
Fantastic
Tento krém považujem za zázrak! Nálož výživy! Hutný a predsa sa fantasticky vstrebe, ani T zóna sa po nanesení makeupu neleskne. Fantázia! Ani omnoho drahšie krémy sa takto dobre nesprávajú...Vyznamenanie autorke-autorovi receptu!
Dana
Skvelý krémik na zrelú pleť. Spolu s pleťovým sérom je to najlepšia kombinácia. Nie je ťažký ale zároveň je dostatočne výživný a hydratačný. Pleť mám pružnejšiu a zdravšiu.
Beata
Chcela som skúsiť niečo nové a neviem si svoj výber vynachváliť. Výborný výrobok!
Laura
Výborný krém na suchú pleť. Je máločo čo by si poradilo s mojimi začervenanými a suchými miestami na lícach. Toto je snáď zázrak.
Zdenka
Výborný krém na pleť ktorá začína prejavovať prvé vrásky. Ráno aj večer jedna pumpička a hotovo. Je trošku hustejší ale na pleti nepôsobí zaťažujúco. Pleť mám pevnejšiu, hladšiu a celkovo jednotnejšiu.
Alena
Krémik mi úplne vyhovuje, čo sa týka konzistencie, vône, ingrediencií ale aj obalu. Páči sa mi že do krému nemusím dávať prsty a naberať. Jedna pumpička je tak akurát na celú tvár a aj dekolt. Dobre vyživuje, hydratuje a zjemňuje pleť.
Anka
Najlepší pleťový krém na suchú a zrelú pleť. Hydratuje a vyživuje počas celého dňa. Výborne slúži aj ako podklad pod makeup. Krásne kvetinovo vonia. Pleť sa mi po jednom balení vidí jemnejšia a pevnejšia.
Anna
Som naozaj veľmi ohromená týmto krémom. Hlavne v zime sa mi robia na pleti suché mapy, s ktorými som si nevedela dať rady. Tento krém je dostatočne výživný a hutný, ale nie je na pleti ťažký. Pleť pod ním dýcha cíti sa príjemne. Suché mapy sú fuč, pleť je pružná a vyzerá skvelo. Neviem si spomenúť, či som niekedy mala lepší krém. Vôňa je veľmi príjemná kvetinová
Tereza
Vyskúšala som viaceré krémy počas mnohých rokov, no tento mi sadol najviac. Nemá výraznú vôňu, je tak akurát hustý, nie je mastný a hneď po aplikovaní mám pocit, že pleť je hydratovaná, na dotyk hebká a pružná.
Zuzana
Perfektný ak sa nechcete lesknut po naneseni kremu. Nie je velmi mastny a preto je fajn najma v nezimnom obdobi.
Barbora
Kúpila som tento krém mame počas Eva dní vo výhodnej cene vo viere, že mama bude spokojná. Mama naozaj spokojná je a veľmi. Krém je príjemný konzistenciou, pomerne rýchlo sa vstrebe. Splnil očakávanie oboch, aj mňa, aby mama mala kvalitný krém a aby bola hlavne spokojná, čo aj je ! Ďakujeme :)
Close
Click for more products.
No produts were found.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in