Overall rating
5
14 Reviews
Satisfaction
(5)
Barbora
Krém je skvelý. Používam ho pod mejkap, čoho som sa bála, pretože mám veľmi suchú pleť a stále sa mi robili šupinky... ale ak si raz do týždňa naparím tvár s naparovacou tabletou Vitatab , spravím si peeling, tú Boom! masku, každý deň použijem tento skvelý krém, tak mám úžasnú, rozjasnenú a hydratovanú pleť. Niekedy si už nedávam ani rozjasňovač, pleť je krásna a zdravo žiari aj bez neho :-) Ďakujem Soaphoria, za konečne skvelý pocit z krásnej pleti
Natália
Je super. Som veľmi spokojná, napriek tomu, že mám zmiešanú pleť, zvolila som si tento krém. Moja pleť vôbec nie je po ňom mastná, je úplne krásne hydratovaná, vláčna, a ako bonus... Krásne vonia. Je hustejšej konzistencie, ale veľmi dobre sa rozotiera.
Táňa
Jednoznačne ten najlepší pleťový krém aký som kedy vyskúšala. Vitamín C robí mojej pleti neskutočne dobre a to platí aj v tomto prípade. Rozjasňuje a príjemne hydratuje. Celá kolekcia na normálnu a citlivú pleť je úžasná
Miška
Trošku som váhala s kúpou, ale dôkladne som si preštudovala zloženie a zistila som že nemám nad čím rozmýšľať. Krém nesklamal, nedráždi, má krásnu sviežu ľahkú vôňu, príjemnú konzistenciu a dobre sa vstrebáva. Na pleti nezanecháva nepríjemná ťažký film.
Kika
Vystriedala som snáď milión krémov a konečne som našla jeden pri ktorom ostanem už asi naveky :D Na pleti je neuveriteľne ľahký a príjemný. Vôňa je jemná a nevtieravá. Nedráždi, nevysušuje, príjemne hydratuje a rozjasňuje.
Lenka
WOW WOW WOW!!!! Toto je jeden úžasný pleťový krém. Neľutujem jediného centu. Jedna pumpička, nanesiem na pleť a hotovo. Pleť mám hydratovanú počas celého dňa, odkedy mám tento pleťovy krém, nenosím už ani make up lebo moja pleť vyzerá a cíti sa oveľa lepšie. Navyše vôňa je príjemná osviežujuca. Radosť nanášat ráno po prebudení.
Lucka
Skutočne skvelý produkt.
Nina
Skvelý, úžasný. Po celej použitej nádobke krému je moja pleť jednotnejšia a celkovo zdravšia a hebkejšia.
Aja
Najlepší pleťový krémik, či už na deň alebo na noc. Príjemne hydratuje a vytvorí ochrannú vrstvu na pleti, napriek tomu je ľahučky. Proste výborne premyslený produkt. Už mám asi 3tie balenie, a teda krémik mi pleť krásne rozjasnil, dodal jej život. Určite odporúčam.
Marianna
Používam už pár rokov a nemenila by som. Krém je výborný na moju kedysi mastnú, dnes už suchšiu pleť, výborne sa vstrebáva, krásne vonia, zanecháva príjemný pocit hydratácie.
Podobne, ako ostatné dámy, dúfam, že ho nikdy neprestanete vyrábať! :)
svieži vyživujúci
Lenka
Tento kráľovský krém na normál / citlivú pleť je fajnový. Ľahko sa rozotiera, pleť sa super napije a ostáva kľudná, perfiš sa dávkuje pumpičkou a osviežujúco ovocne vonia. Pleť je spokojná a ja teda tiež.
Kristina
Skutočne ten úplne najlepší krém, aký som doposiaľ mala. Prosím, nikdy ho neprestaňte vyrábať :)
soaphoria
Ďakujeme za Vašu spätnú väzbu, veľmi si ju vážime :)
Close
Click for more products.
No produts were found.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in