Mana to Go

€4.01 €4.45 -10%
Overall rating
5
8 Reviews
Satisfaction
(5)
Monika
Tuhšie maslo s neutrálnou vôňou. Je to šikovné malé balenie veľmi vhodné na cesty a vôbec nezanecháva pokožku mastnú.
Ella
Tento krémik som kupovala ešte keď bol bez vône, už vtedy som si ho nevedela vynachváliť, no od kedy ste pridali vôňu, neviem si prestať krémovať ruky! Je skvelý, ďakujem vám :)
Tánička
Šikovný krémik do každej kabelky. Účinne hydratuje a vyživuje suchú pokožku rúk. Beriem ho so sebou aj na dovolenky, kedy si nájde využitie aj ako telový krém. Krásna jemná vôňa, ktorá sadne každej žene, ale určite aj nejednému pánovi. Už mám asi desiate balenie a rozhodne ešte kúpim ďalších milión :D
Erika
Tento krémik je božský. Už mám asi miliónte balenie a bude ich ešte ďalších milión.
Lydka
Šikovný krémik do kabelky. Príjemná hustá konzistencia, výborne vyživuje, ale rýchlo sa vpije a nezanecháva nepríjemný mastný pocit na pokožke. Vôňa je veľmi jemná a nevtieravá.
Kajka
Šikovný krémik, balenie je výborné do vrecka či do kabelky, alebo na pracovny stôl, mávam ho pootvorený a aj mi krásne vonia. Naozaj výborne vyživuje suchú kožu, zahnal mi aj jemný ekzém na rukách. Ruky už viac nemám suché a popraskané od zimy a mám aj pocit že aj nechty mám kvalitnejšie odkedy ho používam, výborný!
Saskia
Fantastická krémovo jemná konzistencia, až má človek chuť stále si z neho naberať!:))) Rýchlo a bez akéhokoľvek pocitu mastnoty sa vpije do pokožky, ktorú krásne vyživí. Objednala som nedávno a prišla mi s popisom na obale nová vôňa, čo ju zaradilo medzi moje absolútne topky! Vôňa svieža jemná. Naozaj vhodná na všetko. Kupujem ďašiu do zásoby!:))) Zbožňujem tieto praktické a veľmi vkusné balenia!
Tina
Výživný, hydratačný! Super vonia, rýchlo sa vstrebáva. Posilňuje aj nechty a zjemňuje nechtovú kožičku. Vojde sa do každej kabelky. Odporúčam
Close
Click for more products.
No produts were found.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in