Overall rating
5
15 Reviews
Satisfaction
(5)
Vlaďka
Skvelý, blokuje pot, pach celý deň. Spokojnosť. Uvidím, ako obstojí v lete :)
Michala
Konečne niečo, čo je prírodné a zároveň funguje. Môžem sa naň spoľahnúť aj v náročných situáciách a pritom som zatiaľ ani raz nepotrebovala ďalšiu aplikáciu počas dňa, vydrží mi celých 24 hodín. Je super, že nezanecháva škvrny na oblečení a zároveň je bez vône, takže sa nebije s parfumom.
VLAĎKA
Nedráždi, drží celý deň, v prípade vypätých a horúcich dní stačí aplikovať 2x do dňa. Úplná spokojnosť.
Lucia
Robota, domáce upratovanie, večer yoga a pazuška nič :)))) Všetky produkty sú naozaj super
Miroslava
Úprimne skoro som odpadla z toho ako to funguje, veľmi som neverila. Vyskúšala som toho moc a vždy to bolo len o prekrytí pachu extra voňavým deodorantom. Keď mi tento deo prišiel otvorila som a ovoňala žiadna vôňa, vravím si tak toto ma nezachráni. Ráno som použila a stááále mám úplne suché tričko :-) Žiadne mapy, žiadny zápach. Strašne ďakujem za tento produkt a vlastne za všetky :-)
Andrea
Minerálny deodorant je pre mňa hotový zázrak, funguje na 100% nič lepšie som ešte nemala, skutočne odporúčam všetkým hlavne čo majú problémy s potením či zápachom. Nezanecháva žiadne stopy na oblečení, zamädzuje potenie a vôbec sa nemína vydrží veeelmi dlho, Môžem len odporúčať !!!
Andrea
toto je najlepší minerálny deodorant aký som kedy mala, skutočne odporúčam, hlavne pre ľudí, ktorí trpia nadmerným potením, či zápachom..konečne niečo, čo aj skutočne funguje, nezanecháva žiadne stopy na oblečení a vydrží 24 hodín, míňa sa veľmi málo, čiže vydrží minimálne 12 mesiacov..môžem len odporúčať !!!
Alena
Mirka
Obmedzuje potenie, v lete si ho dávam dva krát do dňa a necítiť žiaden zápach. Používam ho asi tri mesiace a vôbec sa nezmenšuje :) ďakujem za tento výrobok
Zvládne
Už som bola skeptická, že nejaký deodorant na prírodnej báze bude na mojej pokožke fungovať, tak som dala poslednú možnosť tomuto organickému deodorantu, a lepšie som ani spraviť nemohla.
Ďakujem za záchranu, len prosím, vyrábajte ho aj naďalej. Kde som bola, že som naň natrafila až teraz.
Jedným slovom, ZÁZRAK na počkanie. Soaphoristi, ste úžasní :) .
Mika
Super. svoje vlastné už používajú aj moji synovia. Použiť sa dá aj na chodilá.
Marianna
Spokojnosť. Predtým som vyskúšala niekoľko krémových dezodorantov, ale neboli také účinné ako toto. Naozaj eliminuje zápach, človek sa menej potí a má dlhý účinok (oveľa dlhší ako krémové dezodoranty).
Iveta
Naozaj funguje a to aj počas športovania a aj v lete. A najlepšie je že nezanecháva stopy na oblečení.
Patricia
Neskutočnéé .. úprimne, neverila som najskôr tomuto deodorantu, ale dala som na pozitívne recenzie a chvalabohu !!! Je dokonalý, aj keď si zacvičím poriadne, vôbec nesmrdím ;) .. naozaj to funguje a výborne ! :) keď si dám tento deodorant, potom si dám telovú manu od vás, aby bola nejaká vôňa a super, mne sa to takto páči. Určite vyskúšajte, kto váha, nebudete lutovať !! :)
Kristína
Deodorant používam už asi pol roka a som s ním maximálne spokojná. Aj pri každodennom použití sa takmer vôbec nemíňa a jeho účinky sú na výbornú. Výrazným spôsobom redukuje zápach a potenie je na znesiteľnej úrovni. Určite sa nechystám vrátiť ku klasickým deodorantom. Vrelo odporúčam.
Close
Click for more products.
No produts were found.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in