Organic Castor Oil

Select a variant: brown bottle with pipette
€4.00
Overall rating
5
10 Reviews
Satisfaction
(5)
Katarína
Olej používam na vlasy. Kombinujem ho s olivovým olejom, chvíľu masírujem a nechám účinkovať aspoň30 min. Vlasy mi viditeľne rýchlejšie rastú, nemastnejú tak rýchlo a hustnú. Všimlo si to aj okolie :) Párkrát som ho použila aj na riasy, Tu bol výsledok prekvapivo rýchly. Vyskúšam ho ešte na nechty.
Martina
Objednávam ho zas a znova a môžem len pochváliť. Očividne pozitívne účinky nielen na vlasy ale aj na obočie a riasy, kde sa zmenila kvalita a hustota ale aj na nechty, ktoré sa mi prestali lámať. Stačilo zopár krát naniesť a zmenu bolo vidieť....spokojnosť
Adam
Tento olej už niekoľko mesiacov používam na vlasy. Rastú výrazne rýchlejšie a ich kvalita je niekoľkonásobne lepšia. Keďže je dosť hustý, riedim ho jojobovým olejom a ostropestrecovým olejom, ten tiež stimuluje rast a eliminuje vypadávanie vlasov.
Marianna
Cena na tento olej je veľmi príjateľná oproti iným olejom. Účinky tohto oleja sú veľmi pozitívne..Pri pravidelnom používaní mi jemne vyhladil začinajúce vrásky okolo očí.Používam na celú tvár,lebo sa mi pokožka potom nevysúša.Na popraskané ruky sa mi taktiež osvečil.Pridávam ho aj do pleťových masiek.
Eva
Používam olej na nechty. Mala som ich veľmi mäkké a olej mi naozaj pomohol, mám ich oveľa pevnejšie.
oliandra
Olejček mi veľmi pomohol posilniť a ozdraviť mihalnice a obočie. Aj ako masážny olejček na tvár je výborný. Účinok je citeľný. Odporúčam :-)
Andrea
Olej je výborný aj na vlasy ako zábal a tvár tiež ako nová
Diana
Príjemný olej, neobjavuje sa mi po ňom žiadna reakcia s čím mávam problém :) Výhodou je, že vydrží naozaj dlho :)
Nikola
Používam ho na obočie a riasy a výsledok je skvelý. Obočie dorástlo a mihalnice už nevypadávajú a sú aj hustejšie.
Barbora
Ricínovy olej asi pozná každý, ale pre tých ktorí ho nepoznajú, vyskúšajte
Close
Click for more products.
No produts were found.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in