Overall rating
4.9
12 Reviews
Satisfaction
(4.9)
Patrícia
Odporučila mi ho slečna v predajni Aupark, na moju zmiešanú pleť.
Je naozaj výborný, nevysušuje. Odkedy ho používam, pleť sa mastí výrazne menej, póry sa trošku stiahli.
Mohli by ste predávať väčšie balenia ;)
žaneta
Spokojná! Skvele sa používa po čistení, nakoľko po použití mydla mám suchú pleť, dobre tonizuje. A tá voňa :)
Karen
Neskutočný výrobok. Pomáha mi proti vyrážkam a zároveň proti mastiacej sa pleti. A najlepšie je že je prírodný takže sa nemusím báť chemikálií a navyše slovenský výrobok. Za mňa jednoznačne najlepšia pleťová voda.
Majka
Rozmarínová kvetová voda je neuveriteľne osviežujúca a príjemná na pokožke. Veľmi dobre pôsobí na moju mastnú, ale dosť háklivú pleť. Veľmi dobre zmatňuje a reguluje maz už po pár použitiach.
Andrea
Keď som si prvýkrát vyskúšala túto kvetovú vodu, bola som ohromená jej účinkom na moju pokožku. Od vtedy je mojím obľúbeným produktom.
Tonka
Rozmarínový hydrolát má skvelé vlastnosti a pomáha mi s problematickou pokožkou. Používam ho na tvár aj chrbát. Výsledky nastali už po mesiaci. Od vtedy mám menej problematickú pokožku a ani nebolia vyrážky ak sa sem tam vyhodím. Odporúčam.
Kaťa
Používam ju denne ako tonikum a moje póry sú viditeľne menšie a pleť vyzerá zdravšie.
Ria
Rozmarínová kvetová voda je pre mňa nevyhnutnosť v starostlivosti o pleť. Na základe odporúčania z poradne som ju skúsila pridať aj k práškovej maske s čiernym uhlím a výsledok je skvelý. Krásne prečistená pleť.
Amia
Tento produkt pomáha vyčistiť a zjemniť moju pokožku, čím ju pripraví na následné ošetrenie a zlepší jej absorpciu. Používam ho v kombinácii s majestic zmatňujúcim pleťovým krémom. Vrelo odporúčam vyskúšať.
Tomáš
Vodu mi kúpila moja polovička na čistenie tváre. Od kedy ju používam naozaj mám menej zanesené póry a netvoria sa mi vyrážky. Môže to znieť od chlapa divne, ale ak niečo pomáha, tak sa rád podelím a odporúčam. Dobrý produkt.
Laura
Mala som neskutočné problémy s akné od 16 rokov. Rozmarínová kvetová voda so svojimi protizápalovými vlastnosťami je jednoducho nenahraditeľná. Veľmi mi pomohla a pomáha doteraz. Zmiernil prejavy akné, podráždenie a začervenanie je preč do pár minút po použití. Celkovo sa mi zlepšila koža a pomohla aj s hormonálnymi vyrážkami. Hoja sa rýchlejšie.
Čarodejka
Produkt je výborný. Mám rýchlo sa mastiace vlasy a lupiny. Pardón, mala som. Jedine tento výrobok mi pomohol von z problému. Používam ho pravidelne každý deň tak, že si nastriekam do cestičiek vlasov. Ďakujem za skvelý pomocník. :)
Close
Click for more products.
No produts were found.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in