Pink Clay

€6.95
Overall rating
5
4 Reviews
Satisfaction
(5)
Lucia
Tento íl je perfektný. Mala som zelený od inej značky a zvykla som si na používanie ílu miesto masky aj peelingu. Tento je jemnučký, príjemne (veľmi jemne) vonia a mojej pleti sa páči tiež :) Akurát po zmytí z tváre (masky), mám pleť začervenalú, ale o chvíľu je to už v pohode :) Určite sa k nemu s radosťou ešte vrátim.
Pink Clay 07/11/2017
oliandra
Tento íl má veľmi pozitívne prekvapil... po aplikacii mám krásne hebkú a čistú pokožku, zmizli začervenania, nemastí sa a je hydratovaná... veľmi dobrá vec!!!
Pink Clay 06/14/2017
Michaela
Íl som použila večer ako masku na tvár po peelingu a po umytí som sa pozerala do zrkadla asi 5 minút s tým, že takú hebkú tvar som ešte snáď asi nemala. Jediné, čo môžem napísať o tomto produkte je to, že je úžasný. Prvá aplikácia,na pleti som hneď videla rozdiel. Hebká, jemná, hydratovaná, úplná detská prdelka.
Pink Clay 11/16/2017
SjuSju
Nad týmto ílom som chvíľu váhala, ale neľutujem, je to dobrý pomocník pre čistenie pleti. Používam aj ako masku - starostlivo čistí póry na nose, aj každodenne ako čistič. Pleť je jemná, zdravá. Vhodný pre citlivú pleť
Pink Clay 02/26/2017
Close
Click for more products.
No produts were found.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in