Overall rating
5
26 Reviews
Satisfaction
(5)
Zuzi
deodorantu som spočiatku veľmi neverila, ale presvedčil ma na 100%, ľahko sa nanáša, krásne sa vstrebe, neštípe, nesvrbí, žiadne fľaky na oblečení a po celom dni mi dokonca stále jemne vonia tričko :)
Kat
Sama neverím, že to píšem, ale naozaj funguje :) už som si pri používaní prírodných deo zvykla, že nefunguje úplne a za pár hodín vôňu nahradí mierny zápach.. ale pri tomto nie, krásna (naozaj krásna, chcela by som takú aj voňavku) vôňa až do večera a to dnes bolo fakt teplo... a neštípe, nefarbí, odporúčam :) konečne som našla dokonalý prírodný deodorant... ponio ma po čase dráždil, mana farbila, mylo moc neúčinkoval... som rada, že som dala ešte šancu soaphorii :)
Dada
Výborný deodorant, funguje ako má. Krásne vonia počas celého dňa. Najlepšie funguje, keď si ho nanesiem hneď po osprchovaní, keď je ešte pokožka jemne vlhká. Malé množstvo úplne stačí. Zatiaľ ako jediný mi nezanecháva škvrny na oblečení.
Gabka
Konečne som našla prírodný deodorant, ktorý naozaj funguje a ešte aj bielizeň krásne prevonia. Dokonca aj pokožku podpazušia mám hladšiu. Snáď iba to nanášanie je nepraktické, avšak všetky plusy tento nedostatok prevýšia.
Martina
krásna jemná vôňa, účinke skvelé, pri väčšom teple treba aplikovať znova, ale to aj iné deo, nezanecháva stopy na oblečení, nanáša sa dobre
Natália
Drodorant je 100%ný vo všetkých ohľadoch, no tá vôňa...mohli by ste zakomponovať benátsku noc aj do iných produktov, je neskutočná.
elannor
Za zhruba rok som vyskúšala 6 druhov/značiek prírodných deodorantov no so žiadným som nebola spokojná nakoľko pach nedokázali prekryť. Tento je iný ako všetky doposiaľ vyskúšané. Jeho jemnú vôňu cítiť aj po náročnom dni v práci ako aj po dni horúčav na dovolenke pri mori. Som rada, že som konečne našla ten pravý deo ;)
Diana
Naozaj funguje! Dnes mal svoju prvú testovaciu jazdu a nesklamal v žiadnom ohlade. Pokožku nedráždi, ani na nej neštípe a zabraňuje akýmkoľvek pachom. A tá omamná nádherná vôňa je len jeho bonusom. Už ho nevýmením! :)
Mariana
Úplne TOP zo všetkých deo na svete. Kúpila som už druhé balenie tohoto deo Benátska noc, aj keď som bola rozhodnutá, že vyskúšam inú vôňu, tak sa s touto neviem rozlúčiť. Okrem krásnej vône je 100% účinný v mojom bežnom pracovnom dni a nanášam ho len 1x denne ráno. Cez väčšiu fyzickú aktivitu ho viem naniesť aj druhýkrát počas dňa, aby som sa prevoňala. Funkciu plní skvelo, síce sa trošku potíte, lebo potenie je prírodzené a ľudské, ale nesmrdíte. Mala som aj iné prírodné deo a ani jeden nebol účinný. Tento sa mi aj dobre nanáša, po kontakte krému s pokožkou sa začne topiť a pekne ho rozotriete. Milujem tento deo a iný už nechcem. Ďakujem za tento úžasný produkt
journal
Najlepší doeodorant s najkrajšou vôňou!
Lenka
Jeden z najlepších prírodných deodorantov, aký som kedy mala a skúsila. vôňa je jedinečná a krásna. Často dostávam otázky na svoj parfém, pričom žiaden nemám a je to len vôňa tohto deodorantu. Balenie vydrží neskutočne dlho nezanecháva škvrny na oblečení a nanášanie je veľmi jednoduché.
Mária
najlepší prírodný deodorant aký som vyskúšala, veľmi príjemná vôňa, pri náročnom dni, treba aplikovať aj dvakrát (čo je pri prírodných deodorantoch bežné)
Daša
Najlepší deodorant, aký som doposiaľ mala! Naozaj účinný, som maximálne spokojná.
klaudia
Dlho som hladala správny prírodný deodorant, až som napokon objavila tento a jeho kúpu vôbec neľutujem! Krásne vonia a je účinný! Max. spokojnosť, ďakujem Soaphoria!
Diana
Tak tento deo ma veľmi prekvapil. Obávala som sa, či ma ochráni počas horúcich dní a obávala som sa zbytočne :) Používam ho už niekoľko dní a zatiaľ som si ho nemusela naniesť viac, ako len jedenkrát do dňa, celý deň ma ochráni, ešte pri večernom sprchovaní cítim jeho krásnu vôňu. Nespôsobil mi nijaké škvrny na oblečení, nijaké podráždenie pokožky, po jeho nanesení nemám lepkavý pocit, krásne sa vstrebe do pokožky. Som z neho naozaj nadšená a som veľmi rada, že už nemám dôvod kupovať tie nezdravé antiperspiranty z drogérok. Takže ženušky, ak premýšľate o kúpe prírodných deo, môžem len odporučiť ;)
Anna
Ludia toto je topka produkt! som clovek, ktory napise recenziu len ked je produkt najlepsi zo vsetkych a verte, ze tento je. Uz ziadny iny deo nechcem ani nepotrebujem. Vdaka soaphoria, ze ste! :)
Anna
Ludia toto je topka produkt! som clovek, ktory napise recenziu len ked je produkt najlepsi zo vsetkych a verte, ze tento je. Uz ziadny iny deo nechcem ani nepotrebujem. Vdaka soaphoria, ze ste! :)
Vanesa
Prvý produkt od Soaphorie, kt. som vyskúšala.. A je to srdcovka :) Odvtedy používam len prírodné deodoranty a samozrejme len tie od Soaphorie, pretože sú fakt najlepšie.. Výdrž je skvelá, tá vôňa to je niečo neskutočné, vonia fakt cely deň.. Podpazušie vôbec nedráždi.. Skúsila som aj prírodné deodoranty od iných firiem, ale nechytali sa ani vôňou, ani výdržou.. :) Čiže pre mňa je toto fakt TOP produkt a budem si ho kupovať dokola :) Balenie taktiež vydrží dlho a to ho používam denne, niekedy aj dvakrát.. Super super super :)
Lenka
Benátska noc je skvelý deodorant. Krásna a zaujímavá vôňa, intenzívna.
Lea
Najlepší ako som kedy vyskúšala. Krásne vonia. Dokonalý
Close
Click for more products.
No produts were found.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in