Overall rating
5
11 Reviews
Satisfaction
(5)
Simona
Nikdy som nevidela ani neskúsila nič podobné tejto tehličke. Krásne vonia, hydratuje a zanecháva jemný film na pokožke. Tekuté krémy a mlieka sa vždy rýchlo vstrebú a pokožka je znova suchá, ale táto tehlička robí zázraky. Už nebudem plytvať peniazmi na inú kozmetiku, keď Soaphoria spĺňa všetko, čo potrebujem.
Alena
pekná vôňa
zdenka
Mám veľmi suchú pleť a preto ju používam na celé telo. Po používaní je pleť jemná a hebká. Síce sa rýchlo míňa, ale stojí za to ju používať. Výsledok je badateľný
Lili
Milujem med a aj mojej suchej pokožke robí dobre, preto som sa rozhodla vyskúšať aj medovú tehličku. Používam na suché lakte, chodidlá, ale aj na celé telo. Nikdy som nemala nič, čo by moju pokožku takto krásne premastilo, vrelo odporúčam každému vyskúšať!
Rita
Už som na svoju suchú až krokodíliu kožu (občas od suchosti tak popraská, že krváca), vyskúšala všeličo (od drahých krémov po indulonu :D ) WOW efekt sa dostavil až pri tomto tuhom krémiku, je naozaj zázračný a pokožka na päte ostala hydratovaná aj ráno. TOTO som hľadala. Ďakujem
Vikulqa
Táto tehlička sa nedá vypoužívať, už asi pol roka ju mám položenú pri umývadle a vždy po umývaní riadov ju používam, a stále drží! :) Je skvelá.
Lea
V skratke: už nikdy nechcem nič iné na telo, len túto tehličku! Po nej mám tak dokonalú, hebkú a prevoňanú pokožku, čo neprekoná už nič :)
Dámy, klobúk dole, snáď raz bude kilové balenie :D
simona
Chcem Vám poďakovať za tento skvelý produkt. Mojej dcére sa v 3 mesiaci života objavil atopicky ekzém, s ložiskami po celom tele. Po 2 rokoch skúšania krémov, balzamov a olejov na odporúčania lekárov, známych aj lekárnikov som konečne-a celkom náhodou objavila na Vašej stránke túto tehličku. Ekzém sa po pár dňoch stiahol na 1 malé miesto a odvtedy je nevýrazný a pod kontrolou. Okrem toho neobsahuje chemikálie ktoré mýlia a znečisťujú náš organizmus. A to je ten rozdiel🙂Ďakujem
_em.ty_
Keď som to skúšala prvý krát bola som veľmi zvedavá a trochu skeptická. Po prvom použití som ostala príjemne prekvapená ľahkosťou a konzistenciou. Nedrobí sa, nedefromuje no zanecháva príjemnú vrstvu krému. Najlepšia alternatíva na dovolenku a do príručnej batožiny.Skladné a dlhotrvajúce. HIGHLY RECOMMENDED!
Marianna
Kto nemá rád silné vône,tomu táto tehlička bude vyhovovať.Je veľmi praktická na premastenie celého tela,ale aj na pravidelné premastnie rúk napríklad po umývaní riadu.
Monika
Prvé použitie bolo zvláštne, pretože som sa vždy natierala niečím tekutým. Natiera sa s ňou ľahko, má veľmi jemnú, nevtieravú vôňu, kde cítiť najmä včelí vosk.. Pokožka je príjemne mastná a jemne voňavá.
Close
Click for more products.
No produts were found.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in