Overall rating
5
10 Reviews
Satisfaction
(5)
Zuzka
Najlepšia maska a čistič, aké kedy zažila moja zmiešaná pleť. Účinok bol vidieť okamžite po prvom použití. Zapálené akné sa krásne vyliečilo a ďalšie sa už neobjavuje. Pleť je krásna, prekrvená a svieža. Vrelo odporúčam :)
Michala
krásne hreje na tvári a pekne čistí ^^
Kristina
Fakt super maska, mám zmiešanú až aknóznu pleť a jedine táto maska zdá sa funguje :) odporúčam.
Mirka
Napriek tomu, že mám skôr zmiešnú, mastnú pleť a miestami problematické partie na pleti som vyskúšala túto masku (hoci podľa tohoto by som mala mať Chillophoriu) a neľutujem. Je super, vonia super, robí skvelú prácu, pokožka je top. Mňa dokonca mierne zohriala na chvíľočku ale nebojte sa, nebola to žiadna alergická reakcia. Nikdy mi síce na tvári nezaschla ale napriekt tomu spravila dobrú robotu :)
Nika
Rozhodne najlepšia maska akú som kedy mala. Čistí a hojí aj neposlušné akné. Používam ju naozaj poctivo a pravidelne už niekoľko mesiacov. Balenie stále nie je prázdne a pleť mám o100% lepšiu.
Veve
Maska príjemne hreje, krásne vonia, pleť je po nej hydratovaná a vyživená.
Alice
Výborná maska.
Denisa
Krásna bylinková vôňa, hustý, po nanesení na pleť príjemne hreje... pleť je hydratovaná, jemná, zbavená nadbytočného mazu, zmatnená :)
Sima
Perfektná maska, milujem ju od prvého použitia. Krásne vonia, mierne zohrieva pri nanášaní a sťahuje póry. Som veľmi spokojnáa, pravidelne ju používam a odporúčam :)
Dana
Výborný čistič, pekne vonia a skvele čistí. Mala som dosť akné, skúšala som rôzne prípravky a herbaphoria ma toho zbavila. Momentálne mám chillophoriu, ktorá je tiež výborná, ale vrátim sa k herbaphorii lebo mi viac vyhovuje.
Close
Click for more products.
No produts were found.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in