Overall rating
5
18 Reviews
Satisfaction
(5)
Mončiči
Už prvé použitie ma presvedčilo, že tento deo je 1. Po celom letnom dni v práci som absolútne necítila pach potu. Nebol to nejak fyzicky náročný deň, pri bežnom deodorante by som už musela znova aplikovať aj pri malej fyzickej aktivite pretože vyprchá a len prekryje silnou vôňou ale nijak pokožku neošetruje.
Tento som aplikovala len raz a krásne voňal aj ku koncu dňa a ochránil pred potom. Myslím, že som skoncovala s komerčnými deodorantmi.
Petra
Príjemná vôňa ľahké nanášanie.
Petra
Kúpila som si už druhý:) Pach v podpazuší absolútne necítiť celý deň!
Zuzana
Tieto deodaranty sú skvelé najlepšie čo som mala.. krásne voňajú a po holení ich hneď aplikujem a vôbec nedráždia pokožku...ešte mám dva v zásobe a určite budem naďalej kupovat
Pavlina
Nádherná vôňa. Jemný na roztieranie. Nezanecháva biele fľaky na oblečení. Má krásnu príjemnú vôňu, určite vrele odporúčam tento produkt.
Paula
Milujem tento výrobok.
Elena
Tak toto som nečakala...najúžasnejší deo aký som kedy mala. Nádherná vôňa,skvelá krémova nelepivá konzistencia,jednoduché nanášanie,som maximálne spokojná a už aj som objednala ďalšiee zásoby:-)
Elena
Toto je prvý prírodný deodorant,ktorý mám a iný už ani nechcem...ľahučko sa nanáša a nádherne vonia. Potám sa prírodzene, ale voniam celá deň. Kúpila som ho aj mojej dospievajúcej dcére,keďže ju chcem vyvarovať škodlivých deo a antiperspirantov. Ďakujem Soaphoria:-)
Zuzana
Deodoranty sú výborné a ešte aj krásne voňajú.
Katka
Výborný deodorant, ktorý spĺňa všetky očakávania. Používame ho už celá rodina, táto vôňa je naozaj jedinečná. Zdravé zloženie nie len pre prírodu ale aj naše telá a zároveň naozaj účínne aktívne zložky. Balenie vydrží naozaj dlho. Používame všetko vo vôni nevinnosť, táto vôňa nás sprevádza po celý deň.
Kristína
Jednoznačne pre mňa zatiaľ najlepší prírodný deodorant. A vlastne ani už nemienim meniť. Ľahunko sa rozotiera a nádherne vonia. Mne stačí dať len ráno a vydrží mi celý deň.
Julia
Najlepší organic deo aký som kedy vyskúšala. Balenie veľmi dlho vydrží, keďže som zistila , že stačí naozaj malé množstvo aby fungoval čo najlepšíe. Nezanecháva škvrny na oblečení, nádherná vôňa
Adriana
Objednala som si ho iba pred pár dňami, ale som s ním veľmi spokojná. Má sviežu vôňu a prekrýva potenie. Určite skúsim aj iný výrobok tohto druhu
Adriana
Vynikajúci deodorant, má peknú vôňu. Spokojnosť. Ďakujem :)))
Táňa
Od prírodného deodorantu som čakala menej. Hlavne, že ho budem musieť viackrát za deň aplikovať. Ale stal sa opak. Stačí mi naniesť len ráno a to zvládol aj horúčavy vonku. A tú nádhernú kvetinkovú vôňu cítim do večera. Nedráždi mi pokožku ako chemické deodoranty. Som veľmi spokojná.
Martina
Prírodný deodorant, ktorý spĺňa to, na čo je určený. Jemná kvetinová vôňa, ktorú cítiť pomerne dlho. Krémová, ľahko vtieratelná konzistencia. Balené v praktickej nádobe. Obsah balenia podľa môjho názoru vydrží pomerne dlho. Potešil. :-)
Nikola
Tento deo milujem. Používam ho opakovane už pár rokov a jeho konzistencia je krásna, hebká, krémová. Výborne a rýchlo sa nanáša. Dlho mi vydrží, aj počas náročného dňa v práci a ak mám pocit, že vôňu už necítim, predsa len, je to deo, nie antiperspirant a potiť sa treba, tak aplikáciu len zopakujem, po nejakom čase. Nie je to nič komplikované a úplne mi to vyhovuje. Vôňa je úžasná a z tejto rady mám doma aj parfémik s guľôčkou, ten je môj obľúbený.
Alena
Je úžasný krásne vonia už aj mojej rodine som ho objednala
Close
Click for more products.
No produts were found.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in