Overall rating
5
9 Reviews
Satisfaction
(5)
Jaroslav
Dnes mi prišiel balíček a malý kúsok mydla som dostal ako darček. Tá vôňa je nadpozemská, neuveriteľná. Nič krajšie som v živote nevoňal.. Nadpozemský produkt.
Júlia
Absolútne geniálna vôňa, predčila aj mojich doterajších favoritov - mliečne potešenie a žena (na ktorých ale nezanevriem). Je jemná, omamná, čistá. A mydielko vytvorí na morskej hubke, ktorú používam, krásnu krémovú penu, radosť sa umývať :D
Wivik
Kúpila som si ho ako prevenciu strií v tehotenstve, má krásnu výraznú vôňu, ktorá je zároveň jemná. Som veľmi spokojná a páči sa aj manželovi.
Stanka
Nádherná vôňa, fantastické mydielko, som nadšená
Erika
Krásna vôňa táto Himalay. Mám aj manu a sprchový gél. Je veľmi jemná. Mydlo je super, bola som prekvapená že tak dlho vydrží a nemám po použití suchú pokožku. Navyše vyzerá krásne a tak dopĺňa dizajn kúpeľne.
Barbara
Mydlo testujem síce len druhý deň, avšak nepociťujem potrebu krémovania rúk po každom umytí. Skúsila som si s ním umyť pleť a nenastala žiadna nepríjemná reakcia. Mydlo nádherne vonia. Už mám tretie mydlo od Soaphorie a som milo prekvapená, ako tieto produkty toleruje moja citlivá pleť.
Mária
Toto je taká nádherná vôňa, že som neodolala a kúpila si hneď druhé do zálohy a kúpim určite aj ďalšie. :) Pokiaľ máte pri parfémoch radi jemné kvetinové/kvetinovo ovocné vône, tak Vám určite odporúčam kombinovať toto mydlo s telovou manou Himalay. V pohode môžete potom chodiť bez parfému a ľudia vám budú skladať komplimenty. :)
Laura
Úplne nádherná vôňa! Neviem ju k ničomu prirovnať, je naozaj jedinečná ale takto podľa mňa vonia čistota. Mydlo ppoužívame na ruky, na telo, dokonca aj na tvár. Maximálna spokojnosť, nevysušuje pokožku a efektívne čistí :)
SjuSju
Toto mydlo sme kúpili celkom neplánovane, ale prevoniava odvtedy celú kúpeľňu. Po zime som mala veľmi suché ruky, nepomáhali ani krémiky, ale toto mydlo urobilo moje ruky úplne jemnými. Žasnem a ďakujem.
Close
Click for more products.
No produts were found.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in