Overall rating
5
6 Reviews
Satisfaction
(5)
Terézia
Túto čistiacu penu som dostala ako vzorku k objednávke. Bála som sa ju vyskúšať, pretože som na tvári mala suché miesta, ktoré po použití akéhokoľvek produktu reagovali pálením a svrbením...zostala som však príjemne prekvapená- po použití pleť zostala hydratovaná, bez pocitu pnutia a štípania. Navyše mi balenie tejto čistiacej peny vydržalo 7 mesiacov (pri každodennom používaní!), takže si myslím, že za takúto cenu sa to veľmi oplatí:) Odstráni aj zvyšky make-upu, a aj keď sa mi ju raz nechtiac podarilo zatrieť do oka, nebolo vôbec podráždené. Používam ju v kombinácii s kvetovou vodou a avokádovým olejom a na mojej tvári niet po suchých miestach ani stopy!:)
Eva
Som s ňou veľmi spokojná
Viera
Spokojná som na 100percent. Krásne vonia, ale čo je dôležitejšie vyčistí pleť bez vysušenia. Po čistení moja pleť priam žiari a je hebká a jemná. Vynikajúce čistítko na zrelú a suchú pleť.
Výborný
Odličovací mousse, ktorý som dlho hľadala. Našla som a ostávam mu verná. Objednávam si ho opakovane a som nadmieru spokojná. Pleť je čistá a kľudná.
úžasný
Pavla
V živote som už vyskúšala veľa prípravkov na čistenie pleti. Často bolo výsledkom začervenanie, vyrážky a iné nepríjemné reakcie. Čistiaca pena od Soaphorie je úžasná a jemná, žiadne nežiadúce reakcie, konečne som našla prípravok ako pre mňa. Ďakujem.
účinný úžasný vhodný na citlivú pleť voňavý
Eliška
Pôvodne som si zobrala iba vzorku na vyskúšanie, ale hneď po prvom použití som vedela, že si musím kúpiť celé veľké balenie. Nič príjemnejšie som na mojej pleti doposiaľ nemala. Je to úplne prvý produkt, ktorý mi tvár nevysušil, ale práve naopak, zanecháva ju krásne hydratovanú a jemnú. Odporúčam 10/10 :)
účinný úžasný vhodný na citlivú pleť voňavý
Close
Click for more products.
No produts were found.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in