Overall rating
5
7 Reviews
Satisfaction
(5)
Matej
S lupinami vediem nerovný boj už snáď celý život. Veľmi mi pomáhal aj Clayshamp, no vždy som radšej za produkty bez obalu, a preto som vyskúšal aj tento tuhý šampón proti lupinám. Hodnotím ho ako výborný produkt. Má parádny dizajn a proti lupinám zatiaľ zaberá výborne.
Beuš
Dostal ma svojím výzorom. Vôčšinou kozmetiku podľa výzoru nevyberám, ale tento vyzerá ako malá planétka. Navyše popis vyzeral veľmi sľubne aj pre môj typ vlasov. Teda, máme ho doma všetci vyskúšaný. Najviac si pochvaľuje manžel. Vlasy dobre očistí, krásne po umytí voňajú a naozaj pomáha aj proti lupinám.
Pani
Suprový šampónik. Už roky používam Váš tuhý Shinyshamp, s ktorým som spokojná, no už to chcelo zmenu. Neľutujem, že som vyskúšala niečo nové. Tento šampón je vynikajúci.
D.
Už dlhšie som chcela vyskúšať nejaký tuhý šampón, nevedela som si vybrať. Na narodeniny som dostala balíček od mamky, kde bol aj tento šampónik. Teraz ľutujem, že som s tuhým šampónom nezačala skôr. Krásne pení, nádherne vonia a dobre očistí.
Ľubka
Nika
Šampón používame doma spolu s mužom. Zatiaľ sme s ním obaja spokojní. Má nerušivú vôňu, v ktorej prevládajú zemité tóny (na prvé nadýchnutie cítiť hlavne rascu, ale to mne nevadí) a pokožka hlavy je po ňom hydratovaná a bez lúpín, či nejakých šupiniek. Hlava nesvrbí a vlasy krásne radtú, dokonca mne celkom rýchlo, čo je super. Hlavu umývam vždy 2x po sebe, nanášam hlavne na pokožku hlavy a nie celé vlasy, keďže ich mám dlhšie, kučeravé a teda konce bývajú aj prirodzene suchšie.
Zuzana
Objednala som si rovno všetky tri tieto krásne skvosty... Včera otestovala prvý a som očarená. Predtým som tiež používala len tuhé šampóny od iných značiek, ale toto je úplne iná kvalita. Vlasy po ňom sú ako vymenené, neviem sa na ne prestať pozerať a dotýkať sa ich. Jednoducho waw. Ďakujem za to, ako veci robíte. Ste super 👌🥰
Close
Click for more products.
No produts were found.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in