Overall rating
5
5 Reviews
Satisfaction
(5)
Kristína
Mám veľmi citlivú pokožku hlavy. Soaphoristické produkty milujem a veľa z nich mi pomohlo utlmiť kožné problémy. Veľmi som sa potešila, keď som uvidela túto novinku. Už som šampón stihla použiť viackrát a som mimoriadne spokojná. Po umytí vlasov ma nesvrbí pokožka, vlasy sa mi lesknú, majú objem a dobre sa rozčesávajú. Šampónik vrelo odporúčam.
Miriam
Naozaj dobre očistí vlasy aj v tom najmastnejšom štádiu. Po umytí týmto tuhým šampónom vlasy pôsobia zdravo a sú vzdušné.
Citlivka
Mám ekzém na rukách a vo vlasoch mám seboreu, preto som si vybrala tento šampón na citlivú pokožku. Často ma počas umývania vlasov extrémne štípu ruky a vlasová pokožka po umytí svrbí. Zatiaľ som nadmieru spokojná! Zo šampónu ubúda pomaly a naozaj prospieva mojej citlivej pokožke.
Erika
Soaphoria, zasa si trafila do čierneho! Presne toto som potrebovala. Na tento kúsok som sa po objednaní nemohla dočkať a po cca 10-tich použitiach musím povedať, že šampónik splní všetko, čo sľubuje v popise produktu:) Keby som mohla, dám 100 hviezdičiek.
Sima
Naozaj dobre čistí a nedráždi.
Close
Click for more products.
No produts were found.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in